Jak nastartovat podnikání efektivně?

Ready made společnosti Založení společnosti je administrativně poměrně náročný proces, který může zabrat i několik týdnů. Než má podnikatel svou novou společnost zapsanou v obchodním rejstříku, musí vyplanit celou řadu formulářů a oběhnout několik úřadů, to vše samozřejmě oddaluje okamžik, kdy se může začít plně věnovat své odborné činnosti. Pokud se ale spolehne na experty, kteří dokážou založit na přání klienta společnost přesně podle jeho potřeb, může začít podnikat podstatně dříve, už v řádu několika dnů.Ještě rychlejší způsob, než je založení společnosti na míru, představuje nákup hotové společnosti zvané ready made společnost, která se na svého nového majitele pouze převede. Při tomto způsobu může nový majitel začít podnikat prakticky okamžitě.

Ready made společnosti na prodej mají sídlo firmy v Praze. Při převodu na nového majitele lze samozřejmě zároveň změnit jméno společnosti na jiné a stejně tak lze změnit sídlo společnosti na vlastní adresu nového majitele nebo na jinou adresu.

Při využití služby založení akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným nebo evropské společnosti na míru a stejně tak při nákupu ready made společnosti je pro podnikatele výhodné využít zároveň službu poskytnutí sídla v Praze. Sídlo firmy je povinná podmínka k zápisu firmy do obchodního rejstříku, bez sídla firmu zapsat nelze. Vzhledem k tomu, že tzv. euronovela obchodní zákoníku umožnila podnikajícím subjektům mít sídlo firmy na adrese, na které se fyzicky nevyskytují, lze každému podnikateli jen doporučit využití služby poskytnutí sídla v Praze.

Sídlo firmy v Praze je velmi výhodné i pro ty podnikatele, kteří své provozovny nebo kanceláře mají mimo Prahu. Pražská adresa dodá každé firmě větší vážnost, podnikatel se sídlem na prestižní pražské adrese má větší šanci uspět ve výběrovém řízení a získat tak klientelu z velkého města. V Praze je daleko menší pravděpodobnost nenadálé kontroly ze strany finančního nebo správního úřadu než na malém městě. Sídlo společnosti v Praze poskytuje větší míru anonymity, což může být v některých případech vítané. Sídlo firmy v Praze zapsané v obchodním rejstříku může zůstat stejné i v případě, že podnikatel svou provozovnu či kancelář fyzicky přestěhuje a podnikatel se tak svým obchodním partnerům ani zákazníkům neztratí.

Služba poskytnutí sídla na prestižní adrese v Praze může být také na přání klienta doplněna o službu virtuální kanceláře, která zahrnuje kompletní administrativní servis.


Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..