Kde získat vědra zdarma?

Takové vědro je v domácnosti nebo v zahradě velmi užitečná věc. Můžete v něm nosit vodu, smetí, dřevo, ovoce, míchat barvy, vápno, sádru, nebo nechat růst kytičky. Vědro může být bílé nebo barevné. Kovové nebo plastové. Malé nebo velké. Kulaté nebo hranaté. Stačí si jen vybrat. Kde je ale sehnat zdarma?Za peníze koupit umí každý. Stačí zajít do nejbližšího obchodu s domácími potřebami nebo supermarketu a máte to. Pokud však chcete něco získat zdarma, musíte hledat něco, co jinému překáží, obtěžuje ho to, je to pro něj odpad. Kdo tedy vyhazuje vědra? Kde vědro není produkt, zboží, ale řekněme obal?

Takových míst je všude kolem plno. Jen o nich možná nevíte. Tak kde se dobré vědra využívají a možná i vyhazují?

V školních jídelnách a závodních kuchyních. Tam všude v rámci úspory nákladů na vaření jídla používají bujóny a hořčice ve vědrech 6 až 10 litrových, bez ohledu na zdraví svých strávníků. Je více než pravděpodobné, že stejné vědra najdete i v kuchyních restaurací. Pravda, pokud si je nerozchytali majitelé, zaměstnanci a jejich rodinní příslušníci. Mají pěknou žlutou barvu. Ty vědra.

Dalším zdrojem kbelíků jsou malíři. Ne akademičtí, ale pokojů a domů. Tekuté barvy se dodávají v oválných vědrech, aby se jim do nich dobře namáčely malířské válečky na stěny a mají rozmanitou škálu objemů od 5 do 25 litrů. Jejich nevýhodou je, že se od zaschlé barvy myjí hůře, než od zaschlé hořčice …

V pěkných vědrech se prodává i Vermikulit pro zahrádkáře (přísada do substrátu do květináčů a truhlíků), jen ne každý prodejce ho má. Zahrádkáři je ale velmi rádi používají, tak je od nich asi jen velmi těžko získáte.

Všechny vyjmenované vědra jsou plastové. To znamená, že jsou lehká a nekorodují. A tedy ani rzí nemohou znečistit přenášený obsah. No můžete je snadno zničit například při přenášení kamení. Nebo pokud v nich necháte v zimě vodu a ta zamrzne. Led je roztrhá.

Máte své osvědčené tipy? Sem s nimi do diskuse!


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..