Kovové garnýže nabízí dokonalý vzhled a perfektní funkčnost

Žádný obytný prostor se neobejde bez garnýží splňujících požadavky na estetiku i funkčnost.Chraňte si soukromí, používejte garnýže na závěsy a záclony

Okno je okem do domu a právě proto je třeba chránit si své soukromí před nežádoucími pohledy zvenčí. Žádná domácnost nebo kancelář se neobejde bez ochrany proti zvědavému slídění, ale také přímému slunečnímu svitu. Všichni potřebujeme ochranu v podobě vhodně vybraných závěsů či záclon. Ovšem jak záclony, tak i závěsy je třeba zavěsit a k tomuto účelu si musíme vybrat vhodné garnýže.

Zaměřte se na kvalitu galvanického pokovení

Jaká kritéria bychom měli sledovat při výběru garnýží? Především kvalitu. Důležitá je odolnost povrchu. Dnes velmi oblíbené kovové garnýže mají povrch upravený procesem galvanizace. Zmiňovanou úpravou se dosahuje dokonale hladký povrch s perfektním vzhledem. Galvanické pokovení zároveň zajišťuje i třetí podstatnou vlastnost kvalitních garnýží (za první dvě považujeme odolnost a vysoce hladký povrch), a sice vynikající funkčnost. Nedochází k žádnému zadrhávání kroužků na garnýžích nebo dokonce odírání a poškozování povrchu tyčí. Z výše uvedeného vyplývá, že kvalitní galvanické pokovení je alfou a omegou kvality celého výrobku. Právě ono určuje, zda dostanete do ruky výrobek, který vám bude sloužit dlouhá léta, nebo zmetek, který budete muset dříve nebo později vyměnit.

Tři módní úpravy povrchu, tři průměry

V nabídce jsou kovové garnýže ve třech různých povrchových úpravách, a sice mosaz, satyna a nerez. Tři varianty povrchu plně pokrývají současné trendy v oblasti bytového designu. Každý z vás si vybere tak, aby mohl být spokojen a zvolené garnýže perfektně ladily s nábytkem a ostatním zařízením bytu a doplňky interiéru. Můžete si vybrat mezi klasickými garnýžemi s rovnými tyčemi nebo dnes velmi módními garnýžemi kroucenými (takzvaný twister). K dispozici jsou různé druhy kroucení tak, aby byly dokonale uspokojeny vaše požadavky na estetický vzhled. V průměrech garnýží můžete volit mezi 16, 19, 20 a 25 milimetry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..