Na dovolenou se vyplatí jet vlastním autem

Určitě ne do exotických destinací za sluncem a mořem. Ale když vás lákají země nedaleko našich hranic a kromě ležení na slunci si chcete užít i aktivní odpočinek a poznat jiné kraje, je cesta na dovolenou vlastním autem nejlepší volba. Jaké výhody má cestování po vlastní ose?Mnoho lidí vám řekne, že cesta autem do Chorvatska trvá dlouho. A když cestujete v době dopravní špičky, budou mít pravdu. Ale stačí si porovnat cestu autem na letiště, čekání, odbavení, let, opět odbavení a transfer z letiště do hotelu a spočítejte si, jak dlouho to trvá? Takže pokud vás řízení auta baví, našli jste si vlastní ubytko a umíte si sami určit den na cestování, volba jet autem je jasná. Jen nezapomeňte na pojištění auta a zavazadel pro cesty v zahraničí.

Ve srovnání s letem letadlem nebo cestováním autokarem s cestovkou má jízda vlastním autem další výhody. V první řadě si můžete vybrat trasu, kterou pojedete do cíle a nemusí to být vždy ta nejkratší nebo nejrychlejší. V duchu hesla I cesta může být cíl si samotnou cestu užijete tím, že si zvolíte místa, které navštívíte. Možná takové, které byste jinak neviděli, protože jsou daleko od domova. Cesta do místa dovolené, nebo i zpáteční trasa, rozdělená na etapy je méně únavná.

penzion

Pojištění auta na dovolenou zahrnuje nejen rizika úrazu a zdravotní problémy, ale i zavazadla, která si vezete. A že do auta se jich vejde podstatně více! Takže není problém vzít si s sebou zrcadlovku, pojištěna bude také, a fotit více, než vám čas dovoluje doma. Na autě si dokonce můžete vést svá vlastní kola a poznávat na nich blízké okolí vašeho letního pobytu. Strávíte spolu s partnerem více času, pobavíte se a dovolenou si opravdu užijete lépe, než s minimalistickým vybavením v hmotnostním limitu zavazadla do letadla.

Aktivní lidé tráví dovolenou aktivně, po svém. Auto vám dává možnosti, jak si i dovolenou užít tak, jak si ji sami představujete.

Zlevněné produkty v sekci GPS navigace

Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..