Na kolik si ceníte kávu?

Káva patří k společenským i pracovním nápojům. Pijí ji téměř všichni, doma, na návštěvě, v práci i ve městě v kavárně či v restauraci. Někdo bez kávy nezačne den, někdo neumí pracovat bez kávy do večera. Káva slouží jako povzbuzení a osvěžení na cestě i důvod, jak poznat krásnou dámu. Na kolik si svou kávu ceníte? Zvláštní význam má tato otázka v jisté francouzské kavárně.
Je to skutečně tak. Kolik za kávu zaplatíte, záleží jen na vás. A přitom nejde o žádný trik, že byste dostali za jinou cenu jinou kávu. Či méně kvalitní nebo menší porci. Jednoduše tatáž káva může mít vždy jinou cenu a záleží skutečně na zákazníkovi, kolik za ni zaplatí.

Na kolik si ceníte kávu?
Na kolik si ceníte kávu?

Ve francouzském městě Nice v kavárně La Petit Syrah zaplatíte za kávu podle toho, jak slušně si ji od personálu vyžádáte. Kdo má pocit, že je mistr světa a všichni mu mají sloužit, zaplatí plnou cenu 7 eur. Běžný člověk, nevšímající si své okolí, dostane stejnou kávu „jen“ za 4,25 eura. A milý usměvavý člověk, který má rád lidi kolem sebe, si může svou kávu vychutnat za lidových euro čtyřicet centů.
 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..