Nakupování s mobilem

nakupování s mobilem Kdo si nepamatuje, ať si píše. Mnozí z vás jistě používají mobil jako poznámkový blok, na poznámky nejen o tom, co nezapomenout nakoupit. Pokud vás ale zajímá, co znamená co na obalu potravin o jejím složení, nemusíte nosit s sebou sáhodlouhý seznam ani si nic do mobilu zapisovat. K dispozici máte aplikaci pro smartphony, která vám tohle všechno řekne a ještě i mnohem více.Nejčastěji lidí asi zajímá, co jsou to éčka v potravinách. Ne každé éčko musí být nutně škodlivé (i vitamín C má svůj „e“ kód), i když do konkrétní potraviny se ne vždy musí dávat. Aplikace NutriAtlas, kterou v současnosti můžete využívat na smartphonech s operačním systémem Android nebo iPhone vám ukáže kompletní seznam všech éček spolu s doplňkovými informacemi, například zda se jedná o přísadu živočišného původu, jako je její užívání ve vztah s dětmi nebo tzv. skóre nebezpečnosti.

Ale potraviny nejsou jen éčka. Aplikace vám nabízí i uživateli systému tvořen seznam potravin, jakýsi výběr pro zdravé jedení, se základními informacemi o zemi původu, dodavateli, velikosti balení a orientační ceně doplněné často o fotografii či čárový kód. A samozřejmě složení, včetně éček.

No vybírat si, co nakoupíme, až v prodejně může být nepraktické. Proto si doma na PC můžete připravit svůj nákupní seznam a v prodejně si ho jen otevřít. Některé funkce aplikace jsou dostupné stále, některé jen s datovým mobilním připojením. Případně wifi, pokud supermarket nabízí.

Pro bližší seznámení vám nabízím první z oficiálních videí:


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..