Parfém, nebo přirozená vůně?

parfum-150x150 Ať se nám to zdá více či méně důležité, vůně těla patří mezi základní hodnotící kritéria při výběru našeho partnera. Tělesný pach, tedy jako důležitá informace pro obě pohlaví, automaticky ovlivňuje náš zájem o další komunikaci s dotyčnou osobou. S tím neodmyslitelně souvisí i každodenní hygiena a péče o své tělo.Může se snadno stát, že díky svému pachu se automaticky vyřadíme z výběrového řízení na lásku. Naštěstí nám kosmetický průmysl pomáhá zdolávat i ty nejtěžší překážky v boji s naším přirozeným pachem a nabízí nám řadu zkrášlovacích produktů, které mají svou typologii podle pohlaví, intenzity pocení, či dokonce typu zápachu.

Vůně zasahuje do naší emocionality

Určitě se nám vícekrát stalo, že vůně, která nás udeřila do nosu přímo na ulici, nás donutila otočit se, abychom zjistili komu patří, případně navodila lechtivé myšlenky intimního sblížení, nebo připomněla románek, který o nás neví nikdo, nebo naopak nepříjemnou vzpomínku, která námi otřásla!

Každopádně to v nás probudí určitou dávku emocí, s nimiž nás spojuje prožitý příběh…
Proto není vyloučeno, že si kupujeme stejný parfém několik let, přestože se ho pokoušíme vícekrát nahradit jiným, ale po čase se vracíme k témuž, protože se nedokážeme vzdát příjemných vzpomínek, které nás s touto vůní spojují.

flakon

Jak si správně vybrat vůni?

Parfém, který si právě jdeme koupit, většinou souvisí s naší přirozeností, proto podvědomě automaticky sáhneme po vůni, která nás vystihuje. Třeba si však uvědomit jak na ni zareaguje náš pot, který se s voňavkou chtě – nechtě mísí a vytvářejí náš skutečný parfém. Proto se může stát, že tato kombinace může vyvolat spíše opačný efekt než voňavý.

Při výběru parfému bychom ho měli nejprve vyzkoušet na vlastní kůži, ne na papírku, který nám běžně postříkají prodavačky v obchodech. Vůni třeba nechat na pokožce působit několik hodin, aby se rozložily všechny její složky, abychom mohli sledovat, jak se bude vyjímat se všemi vlastnostmi naší kůže a také naší přirozenou vůní, tedy potem.

Je dost možné, že parfém, který jsme upřednostnili v našem výběru, v době vypařování všech jeho složek s našemi pak není až takový úžasný, jak se nám zdál, nebo se setkáme s alergickou reakcí. Tehdy je dobré nechat si poradit od zkušených prodavaček, které se nechtějí jen zbavit starého zboží, ale opravdu své práci rozumějí a chtějí pomoci.

Využití kazetových balíčků

Pokud jsme již našli vůni, která se nám líbí a navíc vzbuzuje pozitivní reakce našeho okolí, máme vyhráno. Navíc, pokud se se svým oblíbeným parfémem nedokážeme rozloučit ani v noci, dobrou přílohou k němu jsou sprchové gely, tělová mléka, antiperspiranty a mýdla, které bývají součástí parfémových kazet, se stejnou vůní. Většinou je možné zakoupit je ve slevách, které bychom nezískali, kdybychom produkty kupovali zvlášť. Tak můžeme svou dokonalost ještě více vylepšit.
 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..