Podzemní parkoviště ve městech

bikexpress Podzemní parkoviště ve velkých městech nejsou ničím novým. Osobních automobilů neustále přibývá a tak je problémem ve městech nejen jezdit, ale velmi často i zaparkovat. Vybudování podzemního vícepodlažního parkoviště namísto asfaltové odstavné plochy nebo jako součást administrativního čí obchodního komplexu je často jediným možným řešením. Pravda, kromě snahy dostat lidi z aut například do městské hromadné dopravy. Nebo na kola. Co se však stane, pokud místo auty budou ulice přetíženy koly? Kde je budeme parkovat?




Tušíte správně 😉 Namísto podzemních parkovišť pro auta začneme budovat podzemní parkoviště pro jízdní kola. Přijedeme kolem na místo určení, v blízkosti vyhledáme parkovací dům (nebo jak to nazvat) a svého dvoukolového oře do něj zaparkujeme. Po skončení práce, či zábavy, si zase svůj stroj vyzvedneme a pofrčíme domů.

A jak zajistit, abychom i domů jeli na svém kole a ne cizím, podstatně lepším? Vše zautomatizujeme. Jako na videu níže:

Jak se vám to zamlouvá? Zatím to k nám z Asie nedorazilo, ale co není, může být.
 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Podzemní parkoviště ve městech

  1. Firefox 27.0 Windows 7 x64 Edition

    podľa mňa v meste sú bicykle fakt najefektívnejším dopravným prostriedok, až na prípady, ked potrebujete ísť niekde v obleku na rokovanie alebo keď je škaredé počasie

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..