Tipy na hračky: Aby malí neposedové nezlobili

domecek-modern Nevíte čím potěšit své malé neposedné nezbedy? Nejraději by si celý den hráli a vy přemýšlíte, čím byste ještě podpořili jejich zvídavost? Máme pro vás několik tipů.Vzhůru do světa dinosaurů

Ocitáte se pod palbou všetečných dětských otázek Jak, proč, kdy, kde? Máte pocit, že vám před očima roste vědec? Potom mu za 5490 Kč pořiďte herní stolek DINOLAND Kidkraft. S jeho pomocí se dítě ponoří do světa, který existoval před mnoha miliony lety. Stolek se sadou 95 dílů se stane tou pravou zábavou pro budoucího paleontologa odhalujícího tajemství pravěku. Společnost mu budou dělat dinosauři, obří hmyz i jeskynní muži a ženy, vlasy mu budou vstávat hrůzou ze sopky chrlící lávu.

herni_stolek_dinoland

Výbava pro šikovné kuchařinky

Děvčatům, která musí maminka vyhánět z kuchyně, aby jejich experimenty neskončily katastrofou, pořiďte za 3430 Kč dětskou kuchyňku PRESTIGE v růžovém designu. Holčičky si vyzkouší, jaké to je, uvařit nedělní oběd. Budou k tomu mít k dispozici všechno jako v opravdové kuchyni včetně módního varného centra spojeného se servírovacím pultem a velkého a hlubokého dřezu i s otočným kohoutkem.
Sahají nenechavé prstíky holčičky po knoflících na kuchyňském sporáku a vy ji proto musíte neustále ostřížím zrakem sledovat? Fascinovaně si prohlíží displej na mikrovlnné troubě? Potom jí dopřejte dětskou kuchyňku GRACIE Kidkraft za 2999 Kč v tmavě růžovém provedení na http://kuchynky-hracky.cz/53277/ Obojí si tu bude moci vyzkoušet do sytosti.

Dům s terasou pro panenky

Nemá panenka vaší malé dcerky kde bydlet? Tak to musíte honem napravit! Nejlépe si pohodlí domova užije v novém domečku pro panenky MODERN Kidkraft za 3990 Kč. Zajistíte ji takové bydlení, jaké možná nemáte ani vy sami. Odolná a pevná konstrukce domu je vyrobena ze dřeva a plastu a s trochou nadsázky odolá i živelným katastrofám. V třípatrovém domě si panenka užije obývacího pokoje, jídelny, ložnice, koupelny a dokonce i terasy a balkonu. Nastěhovat se sem mohou panenky vysoké maximálně 30 centimetrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..