Ušetřete s burzou

Pokud si zařizujete svůj byt nebo víkendovou chatu, prakticky neustále vám cosi chybí a uvědomujete si, že to musíte dříve či později koupit. Ale uvědomujete si i hranice svého rozpočtu a tak mnohé věci musí na pořízení čekat. Přitom často by pomohla burza. Nákup věcí od lidí, kteří je již nepotřebují nebo prodávají darované věci, co nevyužijí. Přes internetovou burzu.Tento princip je vlastně velmi starý a osvědčený. Burza má svého předchůdce v tradičních jarmarcích. Každý donesl, co nepotřeboval a sháněl, co potřeboval. Zajistil se tak koloběh věcí i šetření peněz. Internetová burza šetří váš čas tak, že nemusíte nikam cestovat, nic vozit, ale na stránce se podíváte, co by se vám z předmětů burzy hodilo.

Inzeráty soukromých osob jsou přehledně členěny a samozřejmě rozděleny na „nákup“ a „prodej“. Možná zjistíte, že někdo shání starý mlýnek na maso, který vy máte, ale dávno nepoužíváte. Nač vám má překážet ve skříni, když ho můžete výhodně prodat? A také výhodně můžete nakoupit věci, které potřebujete nebo by se vám hodily. Možná právě do té chatky jako dekorace.

Předmětem burzy ale nejsou jen hmotné věci, ale i služby. Kategorie Práce je užitečná pro ty, kteří si právě hledají zaměstnání nebo i krátkodobou brigádu. Nezaměstnaní jistě znají vývěsní tabule na Úřadu práce s nabídkou dealerství a podobných nesmyslů, i ochotu úřednic, takže je lepší se po práci, byť krátkodobé, poohlédnout sám. Burza vám pomůže udělat si přehled, v kterých regionech je o jaký druh pracovníků zájmu. A možná najdete práci i v svém okolí.

Realitní burza vám může být užitečná, když uvažujete nad prodejem své víkendové chalupy, na kterou nemáte čas nebo o přestěhování se do lokality, kde se vám nabízí výhodná pozice v zaměstnání. Vždyť cestování za prací není až tak pohodlné a může narušit rodinné vztahy.
 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..