Ovlivňují bolesti zad vaše pracovní výkony? Zatočte s nimi

kancelarske-kreslo-lugano-kremova Jestliže patříte mezi ty, jejichž každodenní náplní je několika hodinové sezení u kancelářského, či počítačového stolu, potom jistě víte, že je to velmi náročné. Ačkoliv si spousta lidí myslí, že sedět znamená odpočívat, ve skutečnosti je to pro naše tělo velmi náročné. Není na to totiž zvyklé, neboť ještě do nedávna se sedělo jen zřídka a většina pracovních a každodenních činností vyžadovala mnoho pohybu. Technologie jde ale neustále dopředu a už se tolik nehýbeme, ale čím dál víc sedíme. Tato změna je tu ale jen několik desítek let a za tu dobu se naše tělo nemohlo evolučně přizpůsobit. Proto je nutné poskytnout mu pro dlouhodobé sezení tu správnou oporu dřív, než se dočkáme nepříjemných zdravotních problémů. A co tedy znamená správná opora? Jednou z nejlepších variant je jistě zdravotní kancelářské křeslo.

Se zdravotním kancelářským křeslem můžete zároveň sedět i posilovat

Napadá vás, v čem se takové zdravotní kancelářské křeslo liší od toho klasického? Mnoho prvků mají společných, jako například anatomický tvar, pevný a stabilní podvozek,… ten největší rozdíl je ale v sedáku, který je pohyblivý a nestabilní. Nutí nás tedy neustále udržovat rovnováhu. K čemu je to dobré? Bez nějaké větší námahy tak dochází k:

  • Posilování svalů zad (hlavně beder), bránice a pánve
  • Podpoře správného sedu

Můžete tedy posilovat, zatímco sedíte. Pokud si myslíte, že by vás to snad mohlo rozptylovat od práce, pak věřte, že tomu tak nebude. Ba naopak, jestliže nebudeme muset myslet na bolest, naše pracovní výkony se mohou ještě zvýšit.

zdravotni-kancelarska-zidle-exeter-modra

Jestliže přemýšlíte o pořízení zdravotní kancelářské židle, potom vás jistě zajímá, kde sehnat co nekvalitnější a zároveň co nejvýhodněji. Právě proto vám přinášíme nabídku obchodu B2B Partner, kde naleznete zdravotní kancelářská křesla za skutečně skvělé ceny.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..