Stolní fotbal pro děti i dospělé

stolni fotbalStolní fotbal stejně jako párty stany se nabízí v mnoha tvarech, velikostí a barev. Rozdělují se na několik kategorií. Je k mání stolní fotbal pro děti do 12 a nad 12 let, jiný fotbálek se hodí do městského bytu a jiný pro aktivní hru. První kategorie nabízí obyčejné fotbálky bez noh. Hru si položíte na stůl a hrajete. Stoly určené pro dorost jsou doplněné průchozími tyčemi, ale ty nejsou vhodné pro děti. Mohlo by dojít ke zranění, výrobci z tohoto důvodu vyvinuli bezpečné teleskopická ramena. A pokud je výška stolu minimálně 80 cm, pohodlně si zahrají se svými dětmi i dospělí.

Stolní fotbálek v několika variantách

Varianta vhodná pro děti starší než 12 let má výšku stolu 85 cm. Líbí se vám stolní fotbálek „Univer“? Tento model je ideální do malého městského bytu s ohledem na jeho kompaktní rozměry. Tyče jsou na konci uzavřeny měkkými zátkami, není třeba se obávat zranění. A to je důvod proč mají o tyto fotbalové stoly zájem školy a dětské domy nebo domovy. Profi stoly mají výšku 90 cm a váhu 63 kg, jsou stabilní a robustní. Což ocení hlavně aktivní hráči nebo i úředníci. Proč úředníci? Mnohé firmy svým zaměstnancům k odreagování se nakupují právě stolní fotbálky.

fotbalek

Stolní fotbálky zabaví

Stolní fotbálky vás skutečně zabaví a je jedno jestli si hrajete tuto skvělou hru doma nebo v restauraci či v zaměstnání. Máte o kvalitní stolní fotbálky zájem? Tak si je objednejte v internetovém obchodě t-zbozi.cz, který se pyšní zlatým oceněním Heureka, ověřeno zákazníky. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Veškeré zboží je vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Kromě stolních fotbálků si zde můžete objednat i párty stany, kašny, grily a krby, zahradní nábytek, bytové dekorace, bazény a mnoho dalšího zboží pro váš lepší domov.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..