SEO analýza detailně prozkoumá váš web

seo Mít web je jedna věc, avšak mít úspěšný a navštěvovaný web, to je věc druhá. Mezi těmito dvěma variantami je propast, ve které se nacházíte dost možná i vy. Máte pocit, že je váš web málo navštěvovaný a že je zapadlý v hlubinách internetu? To je bohužel dost možné, protože i nějaká maličkost může způsobit to, že se váš web nebude zobrazovat na předních pozicích. Naštěstí existuje efektivní řešení, a tím je právě SEO analýza. Díky té konečně zjistíte, zdali je něco špatně, případně co. Odborníci se mohou postarat o nápravu a také o další kroky, které napomohou ke zlepšení pozice ve dvou nejčastěji využívaných vyhledávačích, kterými je Google a Seznam.

Podrobná prohlídka webu

Prvním krokem bude již zmiňovaná kontrola webu. Jejím cílem bude prozkoumat různé záležitosti, které mohou mít na pozici vliv. SEO analýza bude ruční, to znamená, že specialista vše prohlédne a zkontroluje sám. Nejenom, že bude vycházet z toho, co všechno by měl ověřit, bude se také řídit svými zkušenostmi a hlavně postřehy, které měl možnost objevit při jiných dřívějších kontrolách. Mezi základní prvky, které budou kontrolovány, patří:

  • Struktura webu, nastavení nadpisů
  • Duplicita textů, prolinkování webu
  • Kontrola sitemapy a meta description

internet-search-engine

Web je již nastavený správně, a proto zbývá přejít k dalšímu kroku. Druhým krokem bude pomoc s výběrem vhodných klíčových slov. Ta jsou velmi důležitá, co se týká právě pozice ve vyhledávačích, proto je pořádně promyslete a prokonzultujte. Pokud nemáte ponětí, která slova budou ta správná a efektivní, nechejte si vytvořit odborníky návrh klíčových slov. Ten vám bude následně poslán ke schválení a k další konzultaci. Jak sami vidíte, cílem odborníků ze SEOlight je jediné, a to dostat váš web na přední pozici, se kterou budete spokojeni.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..