Postsgenius a AdBlock

Reklamy je na internetu již tak mnoho a je občas taková otravná, že mnoho lidí ji dávno blokuje ve svém prohlížeči. Kdyby vydavatelé se drželi hesla „méně je někdy více“ nemuseli by přicházet o tržby. Pokud však využíváte www.postsgenius.cz ať už jako vydavatel nebo jako bloger, mohli jste při využívání Adblock rozšíření zaznamenat určité problémy.Jako vydavatel nebo jako bloger při zadávání a psaní článků můžete na komunikaci mezi sebou (a adminem) využívat vestavěný systém textových zpráv. Po odeslání vidíte svou zprávu pěkně pod zadáním článku (se žlutou barvou pozadí) a také vidíte případné zprávy od admina (se zelenou barvou pozadí). Na příchozí zprávu vás upozorní email, kde však text zprávy není, musíte si ji přečíst až po přihlášení se do systému Postsgenius.cz a kliknutí na konkrétní zakázku.

Co však dělat, když vám opakovaně přijde mail o příchozí zprávě od partnera, ale nic nevidíte? Po delší komunikaci s adminem jsem zjistil, že na příčině může být rozšíření na ochranu před nežádoucí reklamou, nazývané Adblock. Příchozí zprávy prý nesprávně interpretuje jako reklamu a proto ji nezobrazuje.


Ověřit si to můžete snadno přihlášením do svého účtu na Postsgenius.cz v jiném prohlížeči, kde toto protireklamné rozšíření nemáte instalováno. A hle, všechny příchozí zprávy jsou tam!

Naštěstí Adblock nemusíte úplně odinstalovat, stačí ho jen lokálně vypnout na stránce postsgenius.cz kliknutím na červenou značku ADB na panelu prohlížeče Firefox a zvolit příslušnou volbu.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..