Psaní článků jako výdělek

Inzerce je plná (podvodných) nabídek práce na doma. Doma však můžete pracovat na počítači tak, že si opravdu vyděláte. Reálné peníze za reálné články na blogu. Můžete psát a zveřejňovat články na svůj blog nebo psát články pro jiné blogery. Na témata, která jsou vám blízké.
Proč psát články na web? Protože máte hobby, o kterém chcete psát, protože máte pocit, že informace, které znáte, by mohly být užitečné i pro ostatní čtenáře, protože prostě chcete lidem něco říct. A protože máte spoustu volného času, který chcete smysluplně využít. Přišli jste o práci, nebo jste po skončení školy ještě žádnou nenašli nebo jste dlouhodobě nemocný a stále doma, cítíte se bez užitku. To vše jsou důvody, pro které můžete začít psát a vydělávat.

Co je to PayPerPost systém

Psaní a zveřejňování příspěvků na blozích za odměnu pro inzerenty, kteří takto chtějí podpořit své weby nebo shopy a dosáhnout tak vyšší tržby a zisk. PayPerPost pomáhá dosáhnout lepší pozice a vyšší umístění ve vyhledávačích a tím přivádí více návštěvníků, z nichž se rekrutují zákazníci.

Psát články můžete na svém blogu, jehož provoz ale něco stojí a potřebujete i nějaké znalosti o provozování webové stránky, nebo pro jiné blogery, kteří provozují několik webů a nemají čas psát pro všechny své stránky články. Copywriter (časté označení pro pisatele článků) bez předchozích zkušeností tak může vydělat od padesáti korun za normostranu, která představuje asi 300 slov, čili asi 1800 znaků včetně mezer. Přitom podle odbornosti článku a zda je téma blízké autorovi, je možné tento text napsat i za méně než jednu hodinu.

Inzerenti, hledající články a textaři, nabízí blogy a články, se setkávají na specializovaných stránkách. Můžete zkusit své texty nabídnout na http://copywriting.cz/ systému nebo si zaregistrovat svůj blog na serveru:


KUPčlánek.cz

Pokud uvažujete připravit si svůj blog, hodil by se vám systém WordPress . Pokud si chcete psaní článků pouze vyzkoušet, můžete napsat do redakce . Možná právě vaše články uveřejníme. A zaplatíme.

Psaní článků na blogy nevyžaduje žádné investice. Pokud čtete tento blog, pravděpodobně máte počítač a připojení do internetu. Na psaní nic víc nepotřebujete, nic nemusíte kupovat. Pokud jste zkušeným přispěvatelem do internetových diskusí, pokud máte čas a máte chuť, můžete svůj volný čas využít k psaní článků do blogů a vylepšit tak svůj rozpočet. Možná se to pro vás stane doživotním povoláním, možná si jen zkrátíte čekání na novou práci.

 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..