90. ročník 24 hodín Le Mans

24 hodin Le Mans Už tento víkend se koná 90. ročník tohoto snad nejtěžšího závodu automobilů a zřejmě žádný fanoušek automobilového sportu si ho nenechá ujít. Tradičně závod startuje v sobotu 22. června o patnácté hodině. Tratí při francouzském městě Le Mans se bude prohánět špička automobilové techniky a jezdců, aby v nejdelším vytrvalostním závodě opět pokořili nové hranice.Kdo nevycestoval do Francie, aby tam strávil týden v blízkosti sportovního speciálů a atrakcí při okruhu, může sledovat téměř celý závod na satelitním televizním kanálu Eurosport 1. Tento sportovní kanál přenáší již od začátku týdne z LeMans i průběh tréninků a kvalifikací, takže motorističtí fanoušci si přišli jistě na své. Kromě favoritů závodů v nejvyšší třídě LMP1, tedy Audi a Toyota, mají možnost televizní diváci ze zasvěcených komentářů dvou moderátorů závodu se dozvědět mnohé detaily a zákulisní informace i o ostatních značkách, soutěžících v tomto ročníku závodu 24 hodin Le Mans.

V přímém přenosu tak budete mít možnost v sobotu odpoledne, večer i v noci a pak v neděli nad ránem (asi nejtěžší část tohoto závodu) až do cíle o 15. hodině sledovat i vozidla ostatních značek, mezi kterými k favoritům patří Nissan, Chevrolet, mnoho Ferrari či Lotus.

Ale 24 hodin Le Mans nejsou jen závody závodních automobilů. V týdnu před startem vytrvalostního závodu mají totiž diváci přítomni na okruhu sledovat mnoho doprovodného programu, mezi nimiž nechybí exhibice minulých vítězů nebo závody už historických závodních speciálů.

Podrobný přehled programu přímo v dějišti vytrvalostního závodu v Le Mans najdete na oficiální stránce. Televizní přenos přes internet najdete na stránce http://www.lemans-tv.com/


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..