Bolí vás ramena?

Bolí vás ramena? Pro mladého člověka může být bolest těla neznámý pojem, ale pokud se sčítají nějaké ty úrazy a roky k tomu, může být bolest častou součástí života člověka. Léky proti bolesti nejsou trvalým řešením, třeba hledat trvale účinná řešení. Jednou z takových je i bolest ramen, zejména v noci.Během spánku vás může vzbudit bolest ramene. Zejména pokud spíte na boku. Instinktivně se můžete otočit na druhý bok, abyste uvolnili tlak a snížili bolestivost ramene. Avšak v tomto problém není. Rameno vás nebolí proto, že na něm ležíte a tisknete něj. Problém není v tlaku, ale v tahu.

Řešení problému bolestivosti ramen jsem náhodou našel při surfování na českých stránkách. V podstatě jde o to, že ve středním a vyšším věku je svalstvo a vazivo trochu ochabnutější a pokud spíte na boku a ruku máte svěšenou volně před hrudí před sebe, případně dolů z postele, vlastní hmotnost ruky natahuje kloubové spojení s trupem a po pár hodinách takového spánku způsobí neúměrnou zátěž ramene a to se ozve bolestí.

Tak jak je na uvedené stránce psané a i vyfotografované, řešením je při spánku na boku položit celou ruku na bok, dlaň na kyčelní kloub a rameno svěsit směrem dozadu. Tím se dostane ruka do standardní stabilní polohy, kloub ani vazivo není namáhané tahem a rameno přestane bolet.

Vyzkoušejte, funguje to i bez tablet proti bolesti.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..