Fungují krabičkové diety?

Fungují krabičkové diety? Svět zachvátily dvě epidemie. Jedna ohrožuje lidi nadměrnou hmotností jejich těla a ta druhá ohrožuje jejich peněženky jménem diety prodávané v krabicích. O co jde a komu to prospěje? A funguje to vůbec?Existuje několik důvodů, proč člověk tloustne. Není ambicí tohoto článku jít do hloubky, na to jsou jiné zdroje, které se věnují zdravé výživě systematicky. V principu ale jde o to, že člověk přibere, když jí hodně (a současně se méně hýbe), tedy příjem energie z potravy je větší, než její výdej pohybem, sportem, prací. Nebo jí nekvalitní potraviny, které kromě „skrytých“ tuků a cukrů obsahují i ​​jiné chemikálie, konzervující a aromatizující jídlo, a tyto dodatkové látky se ukládají v těle člověka. Tělo má dost problémů s jejich vylučováním, současně z těchto potravin nemá energii využitelnou pro pohyb nebo živiny pro stavbu a regeneraci těla a výsledkem jsou nehezké tvary těla.

 Fungují krabičkové diety?
Fungují krabičkové diety?

Každý s obezitou diety se chytá a stejně jako tonoucímu se slámka mu to nepomůže. Proč? Ze samotného principu diety. Na předem určený čas omezit příjem potravy, nebo změnit její složení, případně cvičit a po jejím skončení se vrátit k předchozímu životnímu stylu a stravovacím návykům.

Po drastickém sebetrýzněním a po zázračných pilulkách, které pokud nepomohly, tak alespoň neškodily (pouze peněžence) je zde nový zázrak organizovaného hubnutí, krabičková dieta.

Je založena na principu dávkování stravy v přesně určených časových intervalech a v přesně určených dávkách (hmotnosti a živin).

To je přesně ten způsob, který vede k cíli, tedy snížení hmotnosti, redukci tuku v těle a zlepšení zdravotního stavu. Jenže.

Pokud si někdo objedná u dodavatelské firmy krabičkovou dietu na řekněme 30 dní, tak je velmi pravděpodobné, že zhubne. A když po skončení cyklu bude jíst a žít jako předtím, tak proč si myslí, že zase nepřibere?
Pokud někdo dokáže jíst stravu z plastových krabiček od dodavatelské firmy, proč si takto nemůže stravu připravovat sám a jíst takto dlouhodobě?

Takže z krabičkové diety jako metody úpravy stravování se zase stal prachsprostý byznys. Navíc už se objevují indicie, že kvalita potravin některých dodavatelů nemusí být zrovna nejlepší. Protože zdravě jíst neznamená jen jíst přiměřené porce, ale i kvalitní potraviny bez levných, ale zdraví minimálně máloprospešných náhražek.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..