Pomáhají přípravky na hubnutí?

Pomáhají přípravky na hubnutí? V jedné z internetových diskusí na téma hubnutí a diety se objevil příspěvek, který dokonale vystihl situaci kolem diet a snižování hmotnosti u lidí a celé ekonomické pozadí „problému“.Rozsah epidemie obezity je alarmující. Mnoho lidí si myslí, že nabírání hmotnosti je projevem blahobytu a dostatku potravin, ale obezita je jevem, který se vyskytuje i u lidí příjmově slabších, kteří si rozhodně nemohou dovolit kupovat přebytek jídla.

Silně je zastoupen názor, že problémy s hmotností jsou způsobeny nekvalitou potravin. Tedy používáním náhrad namísto původně, historicky, používaných složek potravy za účelem snížení nákladů ve výrobě. A zvýšení zisků obchodníků, zejména velkých řetězců.

Pokud vás toto téma hlouběji zajímá, chcete vědět, co opravdu jíte a čemu se raději vyvarovat, pomůže vám stránka http://dobreazdrave.cz.

No ale nyní k názoru, zda pomáhají přípravky na hubnutí. Dovolím si citovat celý příspěvek od autorky „Alisa“:

Dobře jsi to napsal. Tohle je úplně Zbytečné vyhazování peněz. Ono je třeba si uvědomit některé zásadní skutečnosti, před tím, než uvěříte tomu, že nějaký prášek nebo jiný produkt zaručí hubenost.
1) na světě je půl miliardy lidí s obezitou
2) další miliarda lidí má nadváhu
3) vlády vydají obrovské částky peněz na léčení různých nemocí, které způsobuje obezita a nadváha, více než za důsledky kouření (a to si Kuřáci platí na daních z cigaret)
4) je to závažný světový problém s dopadem na finance a proto člověk, který vyvine lék na obezitu / nadváhu má zaručenou Nobelovku.

Takže abych to shrnula, pokud ten zázračný přípravek ještě nezískal Nobelovku – Nekupujte – nefunguje.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Pomáhají přípravky na hubnutí?

  1. Firefox 21.0 Windows 7 x64 Edition

    podľa mňa to funguje skôr tak ako placebo, že ľudia si myslia že schudnú tak aj naozaj schudnú

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..