Kdy vyměnit garážová vrata

garage Před začátkem motoristické sezóny jste určitě udělali kompletní prohlídku a údržbu vašeho vozu, abyste ho připravili na jarní a letní cesty za poznáním i zábavou. Ale věnovali jste stejnou pozornost po zimě i garáži, která chrání vaše auto před nepřízní počasí? Nepotřebuje také údržbu nebo výměnu brány? Nyní je správný čas.Staré brány na garážích vyžadují pravidelnou údržbu. Jednou za několik let musíte odstranit barvu, nanést základní barvu a vrchní nátěr. Na železné konstrukci brány uvnitř garáže kondenzuje vzdušná vlhkost, která způsobuje korozi brány. Když máte garáž v bloku garáží při bytovkách ve městě, sami vidíte, že většina lidí má podobné problémy, všechny staré garážová vrata vyžadují po zimě náročnou údržbu.

vrata

Neustále opravy staré brány jsou náročné i po finanční stránce. Pokud máte pocit, že už to nezvládáte, možná je čas vyměnit bránu za novou. Právě je na to vhodné období. Nízké teploty nehrozí již ani v noci, ale do letních veder je ještě daleko. Práce při výměně starých železných vrat za nové, například sekční garážová vrata netrvá dlouho a během její montáže vás nebude obtěžovat ani zima ani horké slunce.

Při výběru nové brány do garáže zohledněte nejen materiál, ze kterého je vyrobena a který vás osvobodí od náročného přetírání, ale dbejte i na kvalitní zateplení. A na pohodlnost otevírání. S postupujícím věkem ubývá lidem sil, myslete na to už teď. Nebo na to, že vaše manželka bude chtít jet autem na nákup, bránu musí zvládnout otevřít bez velké námahy i sama. Možná si proto vyberete moderní rolovací garážová vrata s automatickým pohonem.

brana

Téměř všechny dnes dodávané moderní garážová vrata se montují do současných vratových otvorů bez nutnosti stavebních prací. Demontáž staré brány a montáž nové trvá několik hodin a máte na výběr koupit si vrata přesně podle vašich preferencí a namontovat si ji sami nebo s pomocí přátel nebo si objednat dodávku a montáž na klíč. Už na druhý den si můžete užívat snadné otevírání a zavírání nových garážových vrat a na příští jaro zapomeňte na brusné papíry a štětce.
 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..