Na dovolenou si pojistěte i auto

poruchaZdravotní péči máme ze zákona krytou pojištěním a při cestách do zahraničí se můžeme připojistit pro případ úrazu nebo nehody. Co je velmi výhodné při prázdninových pobytech v zahraničí, provázených sportovními aktivitami. No nejdříve se do cílové destinace musíte dostat. Přeprava autem je výhodná, ale skrývá určitá rizika. I ty se dají pojistit.Odvézt sportovní vybavení pro dvojici či pro celou rodinu s dětmi vyžaduje hodně místa. Ať už během letní dovolené se jedná o nafukovací čluny nebo kola, nebo v zimě lyže a snowboardy. Aktivní rodina tedy na dovolené do zahraničí cestuje autem. Plně naložené auto může způsobit vrásky na čele řidiče, když se daleko od domova ozve nepříjemný zvuk a automobil se zastaví.

Někdy pomůže rychlá oprava, výměna dílu, ale někdy je nezbytný odtah do servisu a oprava v něm, což zabere i s dodávkou náhradního dílu nezřídka více, než celý den. No ale co s rodinou na půli cesty? Někde je potřeba ji ubytovat, přespat. Taková porucha může dovolenou řádně prodražit.

servis

Nebo ani ne, pokud máte vhodné pojištění do zahraničí a kromě pojištění léčebných výloh po úrazu či nemoci a pojištění ztráty zavazadel či způsobené škody jste nezapomněli připlatit si také doplňkové pojištění auta na dovolenou pro případ defektu, poruchy, odtahu a také přenocování posádky či poskytnutí náhradního auta. V rámci tohoto pojištění si sami vyberete rizika a výši plnění, které vás zajímají. Pojišťovny mají připravený webový formulář, který vyplníte i poslední den před odjezdem na dovolenou, on-line zaplatíte a můžete vycestovat.

Na dovolenou se každý těší a už se vidí na kole v přírodě či na lyžích na svahu. Abyste si užili nejen dovolenou, ale i cestu na ni a zpět domů, vyplatí se mít dobré pojištění i auta. S ním snadno zvládnete všechny případné problémy a poruchy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..