Pole dance je velice namáhavý tanec u tyče

Pokud jste žena a zajímáte se o pole dance, pak vás seznámíme s několika body. Tyto body vás přesvědčí o tom, že se jedná o krásný koníček, který se může stát vaší náplní. Máte-li obavy nebo strach s tímto typem tance začít, rozhodně nemusíte. Jde o koníček, jako každý jiný. Pole dance je tanec u tyče. Mnoho žen má obavy z toho, že se stane terčem různých posměšků. Dnešní doba se změnila. Důkazem je toho i fakt, že obliba pole dance každým rokem roste, a to o relativně zajímavá čísla. Staňte se jedna z dalších žen, jež bude tento koníček provozovat.Co vědět o pole dance a proč se nebát?

Myslíte si, že je to o věku? Máte pocit, že starší ženy nemohou pole dance tančit, protože na ně není krásný pohled? Jste na omylu. Každá žena je krásná a věk je konec konců jen číslo. Nezáleží tedy na tom, jestli vám je 18, 25 nebo 40 let. Tančit pole dance může každá žena. Nemusíte se bát ani toho, že byste se pole dance nedokázala naučit. Pole dance se žena dokáže naučit i ve věku 40 let. Pochopitelně je důležité se zaměřit na pravidelné tréninky. V každém větším městě jistě naleznete klub, který se pole dance zabývá. Co byste o pole dance měla ještě vědět?

Stydíte se? Budete muset být trchu odvážnější. Na začátku si bezpochyby vystačíte s klasickými věcmi, co se týče oblečení. Jakmile ale budete ve střední nebo profesionální třídě, pak je potřeba své věci částečně odhodit a nechat se odhalit. Zajímá vás, proč tomu tak je? Pole danceři musí mít odhalené břicho, ruce a nohy. Je to z toho důvodu, abyste zvládaly různé prvky a cviky na tyči. S odhalenými částmi těla nebudete na tyči příliš klouzat. Pomocí odhalených ruk, noh a břicha tak docílíte lepší stability a profesionality.

Soustředěnost a trénink!

Ať už se jedná o tanec nebo sport, vše může být nebezpečné, pokud vám chybí soustředěnost a trénink. Rozhodně nezkoušejte pole dance sama bez odborného dohledu. Rovněž netrénujte ani ve chvíli, kdy nejste plně soustředěná. Pole dance může být nebezpečnou aktivitou, jestliže uděláte chybu. Pole dance je velice namáhavý sport. Vyžaduje tak stoprocentní soustředěnost i energii neboli sílu. Ze začátku vás čeká nepříjemná bolest svalů. Nemusíte se ničeho obávat, postupem času si vaše tělo zvykne. Bolest svalů následně zcela zmizí.

Pole dance byl, je a bude vždy sexy sportem. Krásné ženy tančící u tyče láká velké množství fanoušků a diváků. Věděli jste ovšem, že pole dance mohou tančit i muži? Dnes je pole dance považován za klasický sport, jež je určen jak pro ženy, tak muže. Pochopitelně se pole dancu věnují více ženy, a to v relativně velkém měřítku, budeme-li se dívat na statistiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..