Svatební hry vymýšlí svědci aneb záliba nebo utrpení

Plánování svatby vyžaduje mnoho volného času a důkladné přípravy. Pokud vás někdo požádal o to, abyste šel za svědka, pak si musíte připravit svatební hry, které se na svatební hostině budou hrát. Je dobré si dát s tímto procesem práci a věnovat tomu určité množství času. Celý den je totiž pro novomanželé velice důležitý. V momentě, kdy si nedáte práci s přípravou, můžete tím pokazit někomu nejkrásnější den v životě, a o to s největší pravděpodobností nestojíte. Poradíme vám, jaké svatební hry patří mezi ty vůbec nejoblíbenější.Svatební kvíz je hra číslo jedna

Svatební kvíz patří bezesporu mezi jednu z nejoblíbenějších her. Zajímá vás, v čem tato hra spočívá? Novomanželé jsou k sobě otočení zády a v rukou drží boty. V jedné ruce svou a v druhé ruce botu svého partnera. Svěděk se posadí k ním a pokládá otázky. Novomanželé zvedají podle odpovědí na otázky buď to svou nebo partnerovu botu. Nejčastější otázky jsou například kdo zabírá více místa v posteli, kdo je lepší řidič nebo kdo častěji vaří. Podle tohoto kvízu se pozná, kdo koho zná lépe. Mimo jiné se u této svatební hry člověk dokáže pěkně nasmát.

Nyní vás seznámíme s hrou, jež je určená pro nevěsty. Následně si představíme i druhou verzi hry. Ta je naopak určená pro ženicha. První variantou hry je, poznejte svého partnera pomocí tance. Co to znamená? Nevěsta má zavázané oči a tanči s několika muži. Ve chvíli, kdy má pocit, že tančí se svým partnerem, řekne nahlas stop. Podle toho se pozná, jestli zná nevěsta svého partnera podle tance či nikoliv. Opět je to hra pro pobavení a člověk ji nesmí brát příliš vážně. Druhá verze je naopak určená pro ženicha. Pozná svou nevěstu nebo se nechá zahanbit?

Pozná ženich svou nevěstu?

Jak se hraje druhá verze hry? Ženich musí svou nevěstu poznat podle nohy. V první řadě je důležité postavit několik židlí vedle sebe. Poté se na židle posadí ženy a ženich podle nohy musí určit, která noha patří jeho nevěstě. Opět má ženich zavázané oči, a tak je hledání o to náročnější. Tato svatební hra, stejně, jako ty předchozí slouží k tomu, aby se lidé pobavili. Tím však svatební hry a tradice nekončí. Svědci by měli novomanželé vyzvat k prvnímu společnému tanci v roli manželů. Postupně se budou přidávat další a další tanečníci. Tanec by však měli zahájit novomanželé.

Poslední svatební hrou neboli spíše tradicí je společné krájení dortu. Novomanželům podejte pouze jeden nůž a následně je nechte se s tímto procesem poprát. Jak ženich, tak i nevěsta by měla mít ruce na noži a krájet dort. Tím, že dort krájí oba je celý proces rovněž o to náročnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..