Vysavač v domácí dílně

I ve své domácí dílně musíme občas uklidit. Jinak by nás zbytky materiálu i prach zavalily. Právě pro množství prachu a drobných nečistot není zametání zrovna nejlepším způsobem udržování pořádku. Mnohem účinnějším způsobem je vysávání. Ale kupovat do domácí dílny běžný vysavač do domácnosti je jednak drahé, jednak nepraktické. Existují mnohem praktičtější řešení.Hobby prodejny nabízejí speciální druhy vysavačů a to vysavače popela k domácím krbům a grilům. Zatímco bytové vysavače využívají pro filtrování nasávaného vzduchu a nečistot většinou výměnné papírové jednorázové kapsy, které spolu s nečistotou po zaplnění vyhodíme do odpadu, vysavače popela využívají cyklónový systém. Po nasátí vzduchu s nečistotami do komory vysavače klesají po snížení rychlosti proudění nečistoty na dno nádoby a přes filtr opouští vnitřek vysavače prakticky čistý vzduch. To výrazně snižuje náklady na provoz vysavače a současně dovoluje vysávat i hrubší nečistoty včetně pevných předmětů, jako jsou hřebíky, zbytky odříznutých šroubů a podobně.

vysavač popela

A ještě jedno využití mají vysavače popela. Dají se využít jako odsávače prachu a pilin k dřevoobráběcím strojům. Mnohé pily na dřevo nebo pásové či delta brusky jsou výrobcem vybaveny nástavci na odsávání prachu. Právě k nim snadno připojíme vysavače popela. Musíte si ale koupit takový, který má dostatečně dlouhou přívodní hadici, aby vás nebrzdil při práci s nástrojem.

Odsávání prachu, vznikajícího při řezání nebo broušení dřeva, snižuje nejen usazování prachu v dílně na všech předmětech a zásobách materiálu, ale v čistém prostředí výrazně snižujete riziko vzniku požáru. A také snižuje dýchací problémy a znečištění oděvu, obličeje i vlasů.

Jedním zařízením, jakým je vysavač popla, udržíte pořádek ve své dílně, výrazně zlepšujete své pracovní prostředí, minimalizujete potřebu častého úklidu a když budete v létě grilovat, vyberete vysavač popela z dílny a dáte rychle do pořádku i svůj zahradní gril.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..