Zaslouží si zahrada svou fotoknihu?

Pokud je vaším koníčkem zahrada, jistě v ní trávíte veškerý volný čas. A ani si neuvědomujete, jak se vaše zahrada postupně mění. Částečně vlivem ročních období, částečně vlivem vaší cílevědomé činnosti. Tyto postupné změny, vysazování nových stromů nebo odstranění starých keřů, ani velmi nevnímáme. A často si už ani nepamatujeme, jak zahrada vypadala před deseti lety. Není to škoda?Připojte k vašemu hlavnímu koníčku, zahradničení, ještě jeden. Fotografování. Když vidíte krásné zákoutí, které vytvořila Příroda s vaší pomocí, vyfotografujte ho. Když se hostí sýkorky v zimě na krmítku, vyfotografujte je. Vyfoťte všechno, co v zahradě děláte a co se vám v ní líbí. Budete tak mít vzpomínku, jak zahrada vypadala v minulosti a budete si umět porovnat, jaké změny se v ní udály.

Po čase možná dojdete k rozhodnutí, že si nejkrásnější fotografie za roky zaznamenávání změn v zahrádce zaslouží trvalejší postavení. Vytvoříte sérii fotek, seřadíte je tak, aby vyprávěli váš příběh a dáte jim důstojnou obálku. Vytvoříte fotoknihu vás a vaší zahrady, tak jak plynul čas.

Taková fotokniha může být příjemným zpestřením chvil odpočinku v zahradě, ale i doma, když počasí do zahrady nedovolí jít. Můžete se kochat obrázky i pochlubit návštěvě, která vaši zahradu ještě neviděla. Můžete dokumentovat vývoj vaší zahrady v čase a po letech si připomenout, jak jste v ní začínali a jak jste ji postupně měnily.

Nejkrásnější fotky z vaší zahrady tak nezůstanou na dně archivu, ale dostanou se na oči všech, jenž zahrada zajímá. Vaše zahrada si svou fotoknihu zaslouží. Když už pro nic jiného, ​​tak pro energii a čas, který jí věnujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..