Zábava na PlayStationu 4 aneb jaké hry si zahrát

Zábava může být různá. Každý se vyžívá v jiné činnosti. Pokud přemýšlíte nad tím, jak si zkrátit čas se svou polovičkou, pak se zkuste zaměřit na herní konzoli PlayStation. Jakmile usednete k této herní konzoli, nebudete mít sebemenší pojem o tom, kolik je hodin. V tomto článku vám poradíme, jaké hry si můžete zahrát spolu. Uvidíte, že se nudit rozhodně nebudete. Herní konzole přináší spoustu zábavy. Kromě her také možnost sledovat filmy a videa. Nyní se ovšem vraťme k samotným hrám.Jaké hry hrát na herní konzoli PlayStation?

co si takhle zazávodit se svým protějškem vtipnou formou? Řeč je o Crash Team Racing Nitro-Fueled. Tato hra vás vrátí do doby, kdy byl Crash velice populární, a to nejenom u mladších, ale i starších hráčů. V této hře máte možnost usednout do závodního vozu společně s oblíbenou postavou Crash. Dokážete porazit svou polovičku a stát se dalším Schumacherem? Pokud ano, na co ještě čekáte? Pořiďte si tuto skvělou hru. Kdo by neznal Worms? Dva týmy žížalek, které se utkají v zápase proti sobě. Máte vymyšlenou taktiku?

Jste schopné porazit svého soupeře pomocí různých zbraní, včetně dynamitu? Jestliže ano, rovněž na nic nečekejte. Se svým protějškem, rodinou nebo kamarády si můžete udělat hezký den. V první řadě si to rozdáte v závodní hře s Crashem a následně se ponoříte do bitvy žížalek. Vyhledáváte hry, ve kterých jste spolu? Zkrátka takové hry, kde si musíte pomáhat? Série Lego vám tyto hry přináší v mnoha variantách, od Jurského parku, přes Harry Pottera až po Lego příběh. Tím ovšem nekončíme.

Příběhové hry pro dva hráče

Příběhových her je na PlayStation 4 pro dva nebo dokonce více hráčů mnoho. Tou další je například A way yout. O čem tato hra je? Na výběr máte dvě postavy. Musíte se tak domluvit, za koho budete hrát vy a za koho váš kamarád, přítel, přítelkyně nebo člen rodiny. Jakmile máte postavy vybrány, snažíte se společně utéct z vězení a poté najít a zabít bosse, který vám ublížil. Dokážete společnými silami najít řešení, jak utéct z vězení a překonat veškeré nástrahy? Vydejte se do hry a pusťte se do práce.

Posledním tipem na příběhovku je Jumanji. S největší pravděpodobností jste měli možnost vidět film. Teď přichází na scénu hra, která vás ponoří do příběhu filmu. Budete mít tak pocit, že se v dané lokalitě skutečně nacházíte.

Výhodou této hry je fakt, že je určená až pro 4 hráče, a to na jedné herní konzoli. Poskládejte například dva páry a zkuste se společně probojovat až do cíle. Tyto hry se vám postarají nejenom o krásný den, ale i večer. Po usednutí k herní konzoli od Sony nebudete mít pojem o čase, jak jsme již naznačovali v předchozích odstavcích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..