Venčení pejska ve tmě může být zálibou. Pořiďte mu tyto produkty

Patříte mezi vášnivé pejskaře? Rádi s nimi trávíte svůj volný čas? Nemáte problém jít i v pozdních hodinách na procházku? Pokud máte pejsky jako své hobby, pak je potřeba se vybavit na procházky ve tmě. Tím snížíte riziko střetu vašeho mazlíčka s pejskem, cyklistou nebo běžcem. Cyklista, řidič motorového vozidla nebo běžec nemusí vašeho pejska vidět včas. Pořiďte si tyto vychytávky a buďte vidět nejenom vy, ale i váš pejsek. Víte, co vám může pomoct při večerních procházkách? Že ne? Následujte nás.Co pořídit sobě a pejskovi na večerní procházky?

Zálib a koníčků je spoustu. Každý člověk je svým způsobem originální. Nemůžete se tak divit, že každého baví něco jiného. Baví vás trávit svůj volný čas po boku pejsků? Rádi s nimi chodíte ven i za tmy? Zbystřete, protože bez těchto věcí se neobejdete. Prvním vhodným produktem na venčení pejska ve tmě je svítící obojek. Svítící obojek patří mezi vůbec ty nejzákladnější věci, jež při venčení ve tmě potřebujete. Tento produkt je vybaven LED světýlky. Pokud si pořídíte kvalitní produkt, budou LED světýlka natolik silná, že je vaše okolí uvidí až na 750 m. Základní vzdáleností je přinejmenším 500 m.

Svítící produkty pořiďte ovšem i sobě. Kolemjdoucí musí vidět jak pejska, tak vás. Pro lidi existují různé svítící pásky. Ty si umístíte na svůj rukáv. Bez problému se obejdete s jedním svítícím páskem. Jestliže váš rozpočet není příliš velký, pořiďte si alespoň svítící nálepku, která lze vložit rovněž na rukáv bundy. Pejskovi můžete pořídit blikající přívěsek. Je levnější než svítící obojek, takže nemusíte mít strach z toho, že utratíte veškeré rodinné úspory. Blikající přívěšek pořídíte za pár korun. Udělá ovšem podobnou službu, jako výše uvedený obojek. Nepočítejte ale s minimální vzdáleností. Na druhou stranu bude váš pejsek označen.

Jaký produkt se vám může hodit dále?

Oblečky pro pejska. Pomocí oblečku zabijete dvě mouchy jednou ranou. Ptáte se proč? Venku začíná být chladno, a tak pejskovi můžete pořídit mimo jiné i hřejivé oblečky. Co udělat pro to, aby byly oblečky vidět i ve tmě? Zaměřte se na reflexní prvky nebo barvy. Nevěříte tomu, že si reflexními prvky a barvami vystačíte? Pak takový obleček pořiďte a přesvědčte se. Jestliže ale stále budete v nejistotě, lze si k oblečku dokoupit svítící samolepky nebo jiné prvky. Ty poté umístíte na obleček, který je určen pro pejska.

Pochopitelně platí jednoduché pravidlo, čím více svítících prvků váš pejsek nebo vy budete mít, tím lépe. Vždy je potřeba se ale držet jistých pravidel. Svítící prvky nesmí nijak ohrožovat kolemjdoucí osoby, cyklisty nebo řidiče motorových vozidel. Rozhodně to není o tom, udělat ze sebe obrovskou zářivou žárovku. Svítící prvky mají sloužit pouze jako výstrahu pro kolemjdoucí osoby, že se pohybujete po cestě, chodníku nebo cyklostezce. Dejte pomocí výše uvedených produktů o sobě vědět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..