Zahradní traktory Seco: Skvělá volba pro hustý, zelený a výborně udržovaný trávník

challenge Každý, kdo má zahradu, vám jistě potvrdí, že vypěstovat a udržet na ní kvalitní trávník je opravdu těžký úkol. Chcete-li, aby byla tráva sytě zelená, hustá a dobře sestříhaná, musíte jí věnovat náležitou péči. K tomu samozřejmě potřebujete kvalitní nástroje. U větších pozemků se neobejdete bez dobrých zahradních traktorů.Výběr zahradní techniky si dobře rozmyslete

Když se rozhodujete, jakou výbavu pro údržbu své zahrady a trávníku pořídit, měli byste si nejprve ujasnit několik věcí. Především velikost udržované plochy, dále její členitost (zda jde o rovinu, kopcovitý terén, pokud je terén kopcovitý, tak jaký má sklon) a také jaké udržovací práce a jak často budete na zahradě a trávníku provádět. To vše hraje ve výběru zahradní techniky velkou roli. Pokud jste si tyto otázky už promysleli, můžete jít nakupovat. Jako velmi dobrou volbu techniky pro sečení trávníků vám můžeme doporučit zahradní traktory od jičínské firmy Seco.

Univerzální stroj pro celoroční použití

Vybírat můžete hned z několika modelů traktorů Seco pro domácí použití. Traktor Challenge má robustní konstrukci a malý poloměr zatáčení. Proto je vhodný pro členitější pozemky, které bez problémů zvládne objíždět. Je vybaven největším sběrným košem ve své třídě o celkovém objemu 300 litrů, takže s ním bez potíží posekáte i velké travní porosty na zahradě. Jeho dynamický rám bez potíží kopíruje nerovnosti povrchu, což je výhodou, protože málokdo má opravdu rovný terén pozemku. Challenge zvládne bez problémů posekat i mokrou nebo přerostlou trávu. Chataři a chalupáři i majitelé rodinných domků se zahradou tento traktor do zahrady uvítají jako vynikajícího pomocníka. Ocení jeho univerzální využití, protože kromě sekání trávy k němu můžete připojit i sklopný vozík, deflektor na mulčování, rozmetadlo a dokonce i sněhovou radlici. Díky tomu s vámi bude pracovat na zahradě po celý rok. V létě sekat a mulčovat travní plochy, na podzim sbírat listí, v zimě shrabovat sníh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..