Auto si v Košicích půjčte

Většina lidí cestuje přes týden z východu Slovenska do Prahy a na víkend zpět. Ale ani cestovat opačným směrem není zrovna příjemné. Dálnici z Bratislavy do Košic politici slibují tak dlouho, že jsme na ni pomalu zapomněli a cesta severním tahem Slovenska je zpomalována rozestavěnými úseky silnic. A jižní tah není zrovna nejbezpečnější. Pokud potřebujete do Košic nebo na východ Slovenska cestovat služebně, využijte rychlé vlaky a auto si v Košicích půjčte.Výhod takového kombinovaného způsobu cestování je hned několik. Vyhnete se dopravním problémům na přeplněných silnicích, ve vlaku si můžete cestou tam připravovat podklady pro jednání a cestou zpět sumarizovat jejich výsledky nebo si prostě odpočinout. Cesta vlakem je levnější, než pohonné hmoty. A kromě zácp na silnicích vás nemusí trápit ani případné poruchy na dlouhé trase. Autopůjčovna Košice vám připraví auto dle vašich požadavků. Oběhnete klienty přímo ve městě i v celém kraji a po skončení své práce ho opět vrátíte. Zaplatíte jen za to, co skutečně využijete.


Takto získáte operativnost při práci, zajedete si kdy potřebujete a kam chcete, za klientem, na obchodní oběd či do nákupního centra a po skončení pracovního dne si půjčovna aut Košice své auto opět od vás převezme a postará se o něj.

Pokud vás čekají motanice po úzkých košických jednosměrkách, nejlépe se vám bude hodit některé z vozidel fabia. Pokud musíte cestovat dál od města, pohodlnější to bude oktávií. Podle svého zvyku máte na výběr i diesely i benzínové motory.


Výhodou cestování vlakem zpět domů je to, že nemusíte věnovat čas silničním provozu a „zabíjet“ ho řízením. Mnohem efektivnější ho využijete v kupé vlaku. A po splnění pracovních povinností na cestě se doma již můžete naplno věnovat své rodině a svým koníčkům. Navíc za auto z půjčovny neplatíte ani silniční daň, ani zákonné pojištění ani parkovací poplatky. Auta z půjčovny se zkrátka vyplatí.

Zlevněné produkty v sekci GPS navigace

Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..