Autu sluší zimní pneumatiky

První letošní napadaný sníh snad přesvědčil i ty poslední váhavé motoristy, že je třeba přezout auto na zimní pneumatiky. Ačkoli tyto nejsou navrženy jen do sněhu, ale i do zimy. Tedy i v suchém mrazu mají své opodstatnění. Správné obutí je důležité zejména tehdy, když jezdíte autem každý den.Lidé bez pravidelných povinností mohou svou jízdu klidně odložit, když napadne čerstvý sníh nebo se vytvoří náledí. No pokud musíte za prací každý den dojíždět a autobusy nejezdí podle potřeby lidí, ale dopravců, je osobní auto často jediný způsob, jak vydělat pro rodinu nějaké peníze. A pak se vymlouvat na nepřipravenost silničářů není na místě. I nejlevnější pneumatiky do sněhu a zimy jsou lepší, než letní gumy. To vám potvrdí každý motorista, komu se na nesprávném obutí nepodařilo ubrzdit ze svahu před křižovatkou. Ti rozumnější pokračovali rovně a vrátili se, ti horkokrvnější museli vytahovat auto z příkopu. A ty starosti za to nestojí.

Pokud nejste znalec a fanoušek motorismu, jen uživatel auta jako dopravního prostředku, může být výběr vhodného obutí pro vaše auto oříškem. Využijte publikované testy pneumatik a na základě hodnocení odborníků si vyberte zimní pneumatiky v rozměru vašeho auta. Nezapomeňte, že pokud máte v autě rezervní pneumatiku letního vzoru, měli byste mít i tu v zimním provedení.

Pokud nejezdíte vzdálenosti výrazně nad průměr, vydrží vám zimní pneumatiky několik sezón. Sada disků zvlášť pro letní i zimní pneumatiky vám nejen urychlí čas výměny sezónního obutí auta, ale také sníží cenu jeho překládání. A se správným obutím můžete vyrazit nejen za prací za každého počasí, ale i se svou rodinou na výlety. Na zimních pneumatikách se můžete cítit za volantem bezpečně a klidná bude i vaše rodina. Správné zimní pneumatiky vám garantují bezpečný návrat domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..