Dobrý přístřešek pro auto

Dnes už málokdo chce mít své auto stále v garáži. Každý nebo skoro každý den s ním jezdíme. Do práce, na nákupy, s dětmi do školy a na kroužky. Garáž sice ochrání auto, ale dobrý přístřešek to dokáže lépe. A i levněji. Auto nemusí stát na ulici před domem.Hlavním problémem garáží je, že se špatně větrají. Zejména v zimě zaparkovat auto po jízdě a zavřít ho v garáži znamená nechat odpařit veškerou vlhkost ze sněhu a nechat v tom vzduchu stát svého plechového miláčka. Rychlý nástup koroze je nezvratný. Nevyváží to ani lehčí startování během mrazů.

U domu postavený přístřešek na auto sice neochrání auto před mrazem, ale ani nezpůsobuje korozi podvozku a karoserie. Trvalé větrané místo a střecha, která chrání před deštěm a sněhem. To je záruka lepšího stavu našeho auta i toho, že ráno nemusíme škrábat hrubou námrazu z oken.

V podstatě je to taková pergola na auto. Dva nebo šest sloupů, na kterých je konstrukce s krytinou. Auto přístřešky takového typu se s oblibou staví u zdi domu, takže se ušetří za nosné sloupy, kdy jedna část střechy je upevněna přímo k domu. Nezanedbatelná je i úspora zastavěné plochy domu. Stačí pod přístřešek na auto udělat zámkovou dlažbu, v nouzi vysypat drcené kamenivo.

Pokud nechcete stavět dřevěnou konstrukci jako na pergolu v zahradě, postavte si hliníkový přístřešek na auto s plochou nebo sedlovou střechou. Dodržíte tak styl vašeho domu, ať je všechno jednolité.

Po příchodu domů zaparkujete pod přístřešek na auto snadněji, než do garáže a i když prší nebo sněží, do domu projdete suchou nohou. Před odchodem z domu nemusíte ometat sníh, stačí nastartovat a jet. A když si v létě usmyslíte udělat posezení s přáteli, auto necháte na ulici a přístřešek využijete jako krytou terasu. Špatné počasí vás tak nikdy nepřekvapí a také o vašeho ocelového oře bude dobře postaráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..