Dráha vždy perfektně zametena

rcautoJak bývalého závodníka dálkově řízených modelů automobilů mě požádali o zorganizování mládežnického náborového závodu RC aut v našem městě. Mohl jsem využít měřicí techniku a segmenty dráhy našeho klubu, ale věděl jsem, že nejdůležitější bude perfektně zamést parkoviště, které jsme měli na závod vyhrazené.Drobné nečistoty a kamínky na asfaltovém parkovišti nikomu nepřijdou zvláštní. Ale jako jezdec s rychlými RC auty si musíte uvědomit, jaký malý je průměr pneumatiky vašeho modelu a jaké malé jsou zoubky převodů. Pak i ten nejmenší kamínek v převodu může znamenat technický problém a pro pneumatiky možnost smyku nebo odskoku a tím i změnu jízdní dráhy auta. Takže jsem město požádal mimo jiné io zametací stroje. Čistota povrchu je pro dobrý průběh závodu nezbytná.

Den před závodem bylo parkoviště uzavřené a nastoupila čistící četa. Dominovaly jí dva zametací stroje s posedem. V podstatě pohodlná práce. Člověk si sedí na stroji, pomalu jezdí po ploše a zamete všechny nečistoty, včetně prachu a drobných kamínků, které by malým autům dělali největší problémy. Když jsem viděl, jak rychle pozametali celé asfaltové parkoviště, tak se nedivím, že je město nakoupilo, aby udržovali celé město v čistotě.

rc-auto

Jelikož jsme veškerou přípravu dělali v sobotu odpoledne, bylo mi za ta léta příprav velkých závodů jasné, že v neděli před startem soutěže bude třeba ještě odstranit drobné nedostatky. Vše vyřešili malé zametací stroje s chodící obsluhou, pomocí kterých jsme vyčistili kritická místa dráhy. Za noc se totiž vlivem větru dostane na plochu prach a nečistota z okolí parkoviště. Tyto malé zametací stroje s chodící obsluhou se vejdou i na úzké plochy a jsou vhodné pro údržbu sportovišť, ale i výrobních hal nebo prostranství před firmami.

I díky tomu, že nám město pomohlo a poskytlo zametací stroje, celá akce pro děti dopadla dobře a s modely aut si výborně zajezdili.
 


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..