Magnet pro lovce pokladů

Trávit čas v přírodě může být zajímavé, ale i nebezpečné. Sednout si jen tak k rybníku s holí a silonem zavání konfliktem s rybářským svazem. Pokud vás pobyt u vody baví, ale rybinu nemusíte ani na Vánoce, tak přesně pro vás je moderní sport – lov na magnet. I bez rybářského lístku můžete přijít k zajímavým úlovkům.Princip spočívá v tom, že na konci vlasce namísto rybářského háčku s návnadou pro ryby máte upevněný silný magnet a lovíte poklady na dně rybníků nebo potoků. A že tam lidé naházeli nebo voda připlavila zajímavé kousky! Tento magnet fishing mohou dělat děti i dospělí. Stačí si koupit speciální magnet s upevňovacím očkem a můžete zažít zajímavé dobrodružství.

Například magnet o průměru 6 cm udrží feromagnetické předměty až do hmotnosti 198 kg. K tomu byste měli mít přizpůsoben i prut a lanko, na které „chytáte“. Udici nahodíte do vodního toku a buď magnet taháte po dně a čekáte, co se vám na něj chytí nebo střídavě ho vytahujete a noříte na různá místa. Byste se divili, co všechno lidé ztratí během koupání nebo rybaření nebo co dokáže voda přinést během bouřek a rozvodnění z horních toků.

Silnější magnet má možnost upevnění lanka na čele i na obvodu, protože svou sílu projevuje z obou stran. Sedm a půl centimetrový kotouč má sílu udržet i 300 kg, to už byste mohli ulovit i nějakou motorku 😉 Jen nezapomeňte na pevné lanko a případnou pomoc při vytahování z vody.

Silné magnety pro lovce však neslouží jen pro zábavu. Užitečným pomocníkem jsou při opravě a čištění studní, snadno s nimi vylovíte z jejich dna spadlé nářadí. Nebo roztřídíte kovový odpad na železo a barevné kovy. Jen si dejte pozor při práci v dílně na ruce. Velká síla magnetů dokáže při neopatrné manipulaci pěkně klepnout po prstech. Proto magnety držte dál od svých dětí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..