Hledáte cenově dostupnou fotopast? Máme pro vás tip na dva modely

Fotopasti nemusí být nutně drahé, aby dokonale pracovaly. Cenově dostupné jsou například modely ScoutGuard MG984G-36M a nová BG310-M, které navíc podporují prohlížení pořízených snímků v cloudu. Co od nich můžete očekávat a na co se hodí?

Perfektní citlivost, skvělá kvalita

Obě fotopasti dosahují nejlepší citlivosti na trhu a pořizují kvalitní denní i noční fotografie. Potěší vás i mimořádně jednoduché nastavení, díky čemuž model uvedete do provozu během okamžiku. Vše podtrhují nejmodernější technologie a cena, která je dostupná prakticky pro všechny. Pojďme si je představit zblízka.

ScoutGuard MG984G-36mHD překoná i dražší konkurenci

Fotopast ScoutGuard MG984G-36mHD je v současné době k dostání přibližně za 7 500 Kč. Vzhledem ke své výbavě však hravě překoná i dražší konkurenční modely. Fotopast charakterizuje detekční vzdálenost 25 metrů a rozlišení snímače 14 Mpx. Interpolovaně dokáže pořizovat snímky v rozlišení 36 Mpx a nechybí jí ani 4G LTE modem, který podporuje cloudové úložiště.

BolyGuard BG310-M vás překvapí svým výkonem

Detekční vzdálenost této fotopasti činí 20 metrů a rozlišení snímače 3 MPx (interpolovoně 18 MPx). Navíc disponuje 4G LTE modem, který podporuje cloudové úložiště. Součástí balení je solární panel, dobíjecí Li-Ion akumulátory a 32GB SD karta.

Říkáte si, zda opravdu potřebujete cloudové úložiště? Pokud jej fotopast nepodporuje, je zcela závislá na poskytovateli e-mailové služby. Pokud z nějakého důvodu přestane e-mailový klient fungovat, fotopast jednoduše nemá kam pořízené snímky posílat. A celkové prohlížení fotografií je na cloudu zkrátka mnohem přehlednější než prostřednictvím e-mailu.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..