Čas na své koníčky

rodina Léto nám pomáhá realizovat svá hobby. Dny jsou dlouhé a teplé, můžeme být dlouho venku. Pěší túry nebo výlety na kole do okolí, poznávání hradů a zámků nebo návštěvy koupališť ale vyžadují čas. Čas, kterého není nazbyt ani o víkendech, když se musíme postarat o svůj příbytek, kdy musíme udržovat naši domácnost čistou a svěží. Jak ušetřit tento čas? Vyberte si ty správné pomůcky.

Jen těžce se nám vyráží na víkendové výlety, když musíme myslet na to, že doma zůstala nevyčištěná koupelna, do které se po skončení dobrodružství zase vrátíme. Používáme-li čistič spár obkladaček v koupelně i kuchyni, práce na jejich udržování se výrazně zkrátí. Nepotřebujeme na kompletní úklid bytu celou sobotu, protože vše stihneme v pracovním dnu odpoledne. Víkend tak zůstává volným dnem pro dobrodružství a poznávání mimo domova.

V mnohých rodinách obývá byt spolu s rodinou i jejich mazlíček, pejsek. Kromě radosti a zábavy, kterou pes vnáší do bytu, jsou to i zvýšené nároky na udržování nábytku a podlah v čistotě. Hodně pro zjednodušení úklidu bytu můžeme udělat správným výběrem typu podlahy pro každou místnost po zakoupení bytu nebo v průběhu jeho rekonstrukce. No poté je to už jen o tom, jaký zvolíme způsob uklízení. Když máte doma psa a současně i malé děti, nelze úklid podlahy nechávat až na víkend. Každodenní uklízení ulehčí flexibilní mop. S jeho pomocí dokonale setřete nejen volné plochy, ale i místa kolem nábytku nebo pod křesly a sedací soupravou. Posbíráte všechny vlasy a chlupy, nezůstanou po něm žádné drobky a problémem nejsou ani vlhká místa. Nejen ty louže, které vzniknou, když přelijete své pokojové květiny.

flexibilni mop

S čistým bytem a s čistým svědomím pak celá rodina v pohodě absolvuje prohlídku nedalekého hradu nebo návštěvu přírodního koupaliště. Čas, který rodina stráví spolu, je velmi důležitý. Dnes je velký společenský tlak na získání dobrého postavení a průvodní znaků, jako je dům se zahradou nebo auta. Bez smartfonu se dnes téměř nikdo neobejde. Co je ale opravdu pro rodinu a děti důležité, to jsou společné zážitky a společně prožité emoce. Čím více času tráví členové rodiny spolu, tím více je rodina soudržná a lépe překoná krize a problémy, které ve v průběhu let potkají.

Získat více času a trávit ho spolu pomohou i kvalitní čistící přípravky a pomůcky pro údržbu domácnosti. Zkraťte nezbytnou dobu na zajištění chodu domácnosti a věnujte se jeden druhému. Pořiďte si šikovné pomocníky do svého bytu a užívejte si společný čas mimo domácnost.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka