Partner na celý život

par Stres nashromážděný při práci nejlépe odbouráme při činnosti, která nás baví. Při hobby nás nemusí zajímat efektivita a výkonnost, stačí, že nám to přináší radost a potěšení. A naše radost může být znásobena, když ji sdílíme spolu s člověkem, na kterém nám nejvíce záleží a kterému záleží na nás.V práci si kolegy nevybíráme, je to věc managementu firmy, jak sestaví kolektiv podle cílů, které před společností stojí. Zato při sportovních aktivitách sami určujeme, s kým se setkáváme, s kým se přátelíme. Kdo s námi sedí v člunu na vodě, s kým jezdíme v malém pelotonu na kole, s kým si zahrajeme fotbal nebo chodíme na turistické výšlapy.

Proto snad nikoho nepřekvapí, když se v partě takových nadšenců pro společný koníček vytvoří úzké vztahy a vznikají partnerství. Mladý muž se mnohem spíše zahledí do fešandy, která stejně bravurně zvládá aktivity, jako on a o níž ví, že se na ni může spolehnout. Však co může být větším důkazem důvěryhodnosti a spolehlivosti, než být vázaní na jednom laně během společného výstupu na štít?

Není divu, že nejeden sportovec předloží své vyvolené nekonvenčně nabídku na společný život a představí svatební obroučky právě při společném koníčku a vybere si ji z party lidí, se kterými tráví volný čas.

dvojice

Při tancování nebo na kávě nedokážete odhadnout povahu druhého člověka a rozhodnout se, zda je to ten pravý partner na celý život. Ve vypjatých situacích, při podávání výkonů na hranici schopností se charakter každého člověka ukáže mnohem dříve a proto při společném hobby v partii lépe poznáte pravou podstatu každého člověka, včetně své potenciální životní partnerky. Navíc můžete počítat s tím, že když vás svazek zpečetí například svatební obroučky z bílého zlata, i během manželství budete mít nejen společné zážitky, na které budete vzpomínat, ale stále budete trávit společně hodně času, i když pracovní povinnosti a péče o novou rodinu vám bude ubírat hodně sil.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..