Snadná renovace schodů

schod V každém domě najdete pár stavebních prvků, které lze považovat za spotřební a po jisté době užívání domu je potřeba je vyměnit. Koberce nebo linoleum a i plovoucí nebo dřevěné podlahy mění lidé celkem pravidelně. Ale nezapomínáte na schody? Jsou stejně zatížené, jako povrchy podlah a v některých domech pro urychlení výstavby přicházejí na řadu jako poslední. Využijte promyšlený systém pro renovaci schodů ve svém domě.

Je jedno, jestli jste před kolaudací jen nestihli betonové schody ve svém domě obložit nebo jste už starý povrch schodů opotřebovali. Moderní a trvanlivé obložení schodů jim dá nový moderní vzhled a učiní vaše schody bezpečné. Je vyrobené z vysoce kvalitní desky MDF a vrstvy z vysokotlakého laminátu, doplněno hliníkovou vyrovnávací lištou.

Tento efektivní obklad schodů využijete nejen na betonové schody, ale vylepšíte jim i schody dřevěné nebo i nevzhledné ocelové dostanou nový šmrnc. Se systémem Topstep se můžete spolehnout na stálobarevnost, dlouhou životnost, lehkou údržbu. Dovolí vám vyrovnat drobné rozdíly ve výšce jednotlivých schodů a lehce ho namontuje i zručný kutil. Schody budou odolné proti UV záření, opotřebení, nárazu i běžným domácím chemikáliím. Namontovat ho lze jak na přímé, tak i točité schodiště.

schody

Renovaci schodů provedete bez potřeby bourání, nemusíte se obávat stavebního nepořádku v domě. Na výběr máte mnoho dekorů, abyste schodiště sladili se stávající podlahovou krytinou. Po očištění schodů namontujete hliníkovou lištu a bočnice na zdi podél schodů. Když zajistíte jejich rovnost, další práce se stavebnicí je hračkou. Po upevnění postupnice přijde na řadu schodový nášlap a vaše nové schodiště začne dostávat svůj nový vzhled. Součástí stavebnicového systému jsou i montážní pěny a tmely pro napojení nových schodů na starý podklad, podesty velkých rozměrů, osvětlení schodů nebo různé krytky a lišty. Samozřejmě schody doplníte i zábradlím.

Staré schody lehce zrenovujete a v novostavbě pohodlně dokončíte schodiště pomocí obkladů schodů.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..