Nebojte se stavebních úprav, lešení si můžete koupit jako stavebnici

Potřebujete opravit garáž nebo obnovit fasádu svého rodinného domu a bojíte se, jak začít a kolik času vám to zabere? Využijte moderní systém stavebnicového lešení a neztrácejte čas stavbou dřevěných konstrukcí z řeziva, které potom skončí nanejvýš jako palivo v kotli ústředního topení. Využijte zkušeností z velkých staveb a zkraťte stavební práce u sebe na dvoře na nejkratší dobu.

Drobné opravy svého bydlení realizuje stále hodně Čechů, šikovných kutilů. Bývá zvykem, že se u takové opravy domu sejde celé příbuzenstvo, každý má zkušenosti z nějakého oboru stavebních prací a tak si vzájemně pomáhají. Jenže jenom šikovnost a fortel nestačí. Kromě materiálu potřebujete i vybavení a pracovní nářadí. A při opravách trochu výše, než dosáhnete ze země, se neobejdete bez lešení. Práce kolem celého domu vám usnadní hliníkové lešení, se kterým je práce pohodlná a rychlá, protože je lehké a pevné.

chico

K rodinnému domu se hodí skládací lešení CHICO 0,7 a 1,3 s výškou do 4 metry, ale použít můžete i typ BUDGET. Podle velikosti domu nebo jeho části, kterou se chystáte renovovat, si koupíte i lešení příslušného rozměru. Výhodou pro vás je, že k dostání jsou i jednotlivé díly lešení a tak si ho vlastně poskládáte jako stavebnici přesně podle svých potřeb.

Na rovném pozemku s pevným pokladem kolem domu s výhodou využijete pojízdné hliníkové lešení s možností posunu vedle budovy podle toho, jak postupujete s prováděním prací. Anebo když vám technologie diktuje pracovat na fasádě postupně a vracet se na zeď s novou vrstvou. Odpadá vám tak neustále přestavovaní a kotvení lešení, pojízdné hliníkové lešení přesunete na potřebné místo.

budget

Vlastní lešení majiteli domu výrazné sníží náklady na údržbu a opravy bydlení, protože dovoluje svépomocí provést mnoho prací anebo si zavolat specialisty, kteří nemají všechno vybavení pro práce na větších objektech a nemusíte platit jeho pronájem.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..