I kempovat můžete jako v peřince

Vyrazit na dovolenou jen tak, spát na libovolném místě a jídlo řešit až na místě je spíše pro otrlé muže. Jemné ženy mají rády jistotu střechy nad hlavou, zamluvené dopředu a jídlo podlé svého, nejlépe ze svých hrnců. Jak to skloubit dohromady a zachovat pokoj v rodině? Vyrazte na dovolenou s karavanem.


Spaní nejlépe pod širákem na neznámém místě a snídaně z místních zdrojů, co Příroda dá, je pro drsné chlapy znamením romantiky, ovšem jejich něžné polovičky tato představa naplňuje hrůzou, zejména pokud se má dovolená trávit s dětmi. Ženy mají zkrátka rády nejen své pohodlí, čistou koupelnu s teplou vodou, ale i pocit bezpečí pro sebe a pro ty, za něž jsou odpovědné. A rozhodně jim nevadí umýt nádobí po dobrém jídle, na rozdíl od chlapů, kteří si raději dají kus klobásy s chlebem, jen aby nemuseli řešit co s mastným talířem a příborem.

I když se možná protiklady přitahují, nic se nemá hnát na ostří nože a pokud si chce chlap zavzpomínat na mladá léta a roky vojenčiny a trávit noc ve spacáku na vlhké louce nedaleko mraveniště, neměl by do stejného zážitku nutit svou něžnější polovičku. Ta si romantiku rozhodně představuje jinak!

Měsíc na nebi se zrcadlí v klidné hladině rybníka, kolena hřejí poslední plápolající polínka v ohni a duši láska k milovanému muži a sklenka vína před spaním. Pak rychlá horká sprcha a zalézt pod hřejivou a voňavou peřinu. Pokračovaní je už na fantazii laskavého čtenáře, pokud je už po dvaadvacáté hodině večerní 😉

Karavany z půjčovny

Splnění snů obou partnerů o ideální dovolené není nereálné. Obytný vůz nebo přívěs za osobní automobil umožní trávit společnou dovolenou na těch nejromantičtějších místech a mít při tom sebou veškerý komfort domova. A karavan nemusíte kupovat, stačí si ho zabookovat v některé z půjčoven karavanů. Pokud zvolíte termín mimo hlavní letní turistickou sezónu, nejen že ušetříte, ale vyhnete se návalu dalších turistů v místech, které byste rádi navštívili.

Moderní karavany jsou vybavené nejen plynovým topením pro komfortní spaní v chladných nocích, ale i plynovým vařičem a malou kuchyňkou. Chemické WC a sprcha s teplou vodou doplní žádaný komfort dámy, možnost stolovat venku nebo si zapálit táborák naplní romantickou duši muže. A pohodlné postele napodobí pohodlí domova.

Co si do karavanu vzít svého

I když jsou obytné přívěsy a obytné automobily vybaveny komfortně, rozhodně nezapomeňte jejich výbavu po dobu své dovolené doplnit svou oblíbenou dovolenkovou výbavou. Hodit se bude přenosný sušák (na ručníky nebo zpocené tričko), oblíbené hrníčky na kávu a čaj, nože, na které jste zvyklí, když krájíte maso nebo zeleninu. Gril na dřevěné uhlí také nemusí být k zahození, nějaké sportovní vybavení případně kola, pokud je karavan vybaven držáky na ně.

A hlavně něco do postele, například svoje péřové polštáře. Vzpomeňte si, jak se vám spí v hotelu, když spíte v jiné posteli, než jste doma zvyklý. Bolavý krk, únava a možná i podrážděnost jsou výsledkem mnohdy levného vybavení pokojů pro hosty. Podobné to může být i v karavanu. Může být kvalitní matrace, ale když máte pod hlavou polštář větší, než doma, nebo častěji mnohem menší, zkrátka se dobře nevyspíte. Proto mnoho lidí si na dovolené bere své lůžkoviny.

Postele, stejně tak jako úložné prostory, bývají v karavanech o něco menší, než komfortní domácí nábytek. Šířka menší o deset centimetrů ušetří hodně místa a týden nebo dva se na takové posteli vyspíte docela dobře. Pokud vám není chladno nebo naopak moc horko. Proto by ve vaší výletní výbavě kromě vhodného polštáře neměly chybět ani vhodné paplony nebo péřové přikrývky vhodného rozměru. Jen tak bude váš spánek příjemný a osvěžující.

Židle na venkovní sezení mohou k večeru studit, takže pár tenkých polštářů pod zadek ocení ženy určitě a i mužům přijdou vhod. Nabíjecí stolní lampa vám prodlouží posezení po večeři. A nafukovací lehátko si užijete zase přes den nejen u vody.

Vypůjčeným karavanem tak zažijete krásnou dovolenou, která může splňovat romantické představy celé rodiny, i když si každý její člen pod pojmem „romantika“ představuje něco jiného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..