Jak provonět celý byt díky několika málo krokům?

Čeká vás nějaká důležitá návštěva a chcete, aby váš dům působil čistě a voňavě? Kromě toho, že jej uklidíte, zkuste ho nějak provonět. Pro ty, kdo si neví rady, jsme si připravili článek o tom, jak provonět byt jednoduše a přitom úspěšně. Pojďme se na to tedy podívat.Jemné a přitom příjemné vůně?

Jste typ člověka, který neodolá příjemným vůním, které nejsou tak pronikavé? Zkuste si do domácnosti pořídit nějaké květiny. Jestliže nemáte prostor na to, abyste je někde umístili, zkuste si zakoupit řezané. Například vůně růží či tulipánů je opravdu krásná. Na jaře si zase pořiďte šeřík či zlatý déšť. Ten má sice už pronikavější vůni, ale pokud ho doma nebudete mít moc, vůbec to nevadí. Pozor si však dejte na to, zda není někdo z vás alergik.

Pokračujeme přírodními vůněmi

Máte rádi levanduli? Proč si ji nevypěstovat? Zasadíte si ji na zahrádce a v období sklizně jednoduše posbíráte. Nakonec jen nasušíte a dáte do prodyšného pytlíku. Levandule ihned provoní váš byt.

Domácí osvěžovač? Jednoduše!

Máte rádi vůni jehličí, koření či pomeranče? Udělejte si přírodní osvěžovač vzduchu. Do zavařovací sklenice si naskládejte vše, co máte rádi. Například ovoce s hřebíčkem. Může to být pomeranč, mandarinka, jablko či maliny. Z koření se hodí hřebíček nebo také skořice. Vše, co máte rádi, zalijte vodou. Nakonec nechte jen tak stát na stole. Nejen, že vám to osvěží vzduch, ale také zpříjemní interiér.

Přejete si trochu romantiky? Zapalte si svíčky

V mnoha obchodech naleznete vonné svíčky. Na výběr je obrovská škála vůní. Například červené ovoce, čokoláda či svěží eukalyptová vůně. Romantiku si můžete dopřát také pomocí aroma lampy. Jediné co musíte, je zakoupit si vonné esence. Zkuste například vůni s názvem ledový vítr. Uvidíte, že vám osvěží celý byt. Sehnat můžete i přírodní esence z nejrůznějších bylin.

U svíček zůstaneme

Pokud milujete vůni kávy, kupte si kávové zrna. Následně je nasypte do malé skleničky a položte na ně čajovou svíčku. Můžete si být jisti, že káva ovládne celý váš byt a svíčka dodá potřebnou atmosféru.

Zimní vůně

Jestliže si chcete připomenout vánoce a celou zimu, udělejte to. Nachystejte si mísu, do které dáte směs několika věcí. Použijte sušený pomeranč, skořici celou, vanilkové lusky nebo například sušenou limetku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..