Hračky od Ježíška: Něco pro radost z pohybu, pohodlí panenek i malé kuchaře

kuchynka Jaké hračky koupit svým dětem letos pod stromeček se můžete inspirovat v internetovém obchodě Kuchyňky Hračky. Najdete tu pestrou nabídku pro holky i kluky.Odrážedlo roste s dítětem

Odrážedla pro děti jsou dárkem, které podporují radost z přirozeného pohybu. Najednou děti budou moci prozkoumávat svět bez pomoci dospělých. Novinkou na českém trhu je v této kategorii odrážedlo Wishbone Bike 3v1 v zeleném či červeném provedení od firmy Step2 za 4460 Kč, v přírodním dřevě potom za 4250 Kč. Zahrnuje trojkolku a odrážedlo pro malé i větší děti, tedy skutečně 3v1. Když vaše dítě povyroste, z malého dřevěného odrážedla uděláte větší jednoduchým otočením rámu.

Moderní domečky pro panenky

 

domecek-chelsea-a

 

Panenky chtějí bydlet co nejstylověji, a vy jim to umožníte, když jim koupíte domečky pro panenky v různém stylu a vybavení od moderního domu MY MODERN LIVING od firmy Kidkraft za 2229 Kč, kde má každý pokojíček svoji barvu a osobitý styl, až po ELEGANT taktéž od firmy Kidkraft, ale za 8023 Kč. Právě tento domeček poskytuje útulné bydlení i panenkám vysokým až 46 centimetrů.

Pekárna jako vánoční hit

A co by to bylo za malé nezbedy, kdy se alespoň někdy nepokusili něco sami uvařit. Pokud se vám při přípravě vánočního cukroví pletou pod ruku, pořiďte jim novinku letošních Vánoc: kuchyňku Busy Bake Shop od firmy Step2 za 3263 Kč. Darujete jim celou profesionální pekárnu, kuchyňky Busy Bake Shop jsou totiž vybavené i magnetickou tabulí pro zápis denní nabídky, telefonem pro příjem objednávek či elektronickým časovačem pro nastavení délky pečení.

Kompletní nabídku hraček najdete na adrese: http://kuchynky-hracky.cz, kde si můžete v e-shopu objednat všechny produkty a nechat si je zaslat přímo domů. E-shop má i své stránky na facebooku. Pokud na ně zavítáte, můžete se zúčastnit různých soutěží a slevových akcí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..