Čím udělat dětem radost? Originální hračky pro malé parádnice i kutily

domeček pro paneneky

Nevíte co nadělit dětem k narozeninám, nebo k neúprosně se blížícím Vánocům? Přesvědčíme vás, že naše nabídka hraček je opravdu velká a uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky.Domečky pro sladký život panenek

Malým slečnám nepochybně udělají radost kosmetické stolečky. Například toaletka Fantasy Vanity za cenu 2330 Kč je přímo stvořená pro nekonečné parádění malých princezen. Pro ještě náročnější mladé dámy potom máme k dispozici elegantní bílý stoleček MEDIUM Kidkraft za 4011 Kč, nebo sladce růžový PRINCESS Kidkraft za 4903 Kč či DELUXE Kidkraft s bočními zrcadly pro dokonalý dojem ze sebe sama za 5794 Kč. Pokud je ovšem omrzí dětský kosmetický stolek, líčidla a rtěnky, mohou si za 2785 Kč vyzkoušet luxusní přebalovací pult pro panenky. Nestačí-li jim ani ten, dopřejme jim rovnou domeček pro panenky. Vybírat můžete podle jejich vkusu hned z několika modelů, například luxusní vilka MY DREAM MANSION za 3990 Kč je skutečným domem snů o třech patrech. Pokud se ale vaší holčičce naopak líbí moderní bytový design, i pro tento případ máme v nabídce domečky, které ji zaručeně potěší, napřílkad domeček pro panenky MODERN Kidkraft za 4234 Kč charakteristický originální architekturou. Milovnicím výhledu do zahrady pro změnu nabízíme domeček pro panenky s balkonem za 2799 Kč a to samozřejmě zdaleka není všechno. Ať už si pro panenky vyberete jakékoli bydlení, ručíme vám za to, že v něm budou mít opravdu sladký život.

Vše pro malé kutily, automobilisty i záchranáře

Na své si ovšem přijdou i kluci. Motá se váš malý synek tátovi v dílně pod nohama? Tak mu za 2310 Kč pořiďte dětskou dílnu – ponk a nářadí pro děti a určitě dá tátovi alespoň na chvíli pokoj. Miluje autíčka a pořád si hraje na závody? Darujte mu dětský hrací stolek s autodráhou za 2730 Kč nebo MEGA rampu pro závodní autíčka za 2674 Kč. Potom vám zbude už jen odpočítávat poslední sekundy do startu. Aby chlapci měli kam svého ocelového oře zaparkovat, nezapomeňte ani na garáž DELUXE Kidkraft za 2400 Kč. Pokud si to synek nedá vymluvit a touží jako dospělý zachraňovat lidské životy, může si svoje dovednosti natrénovat se záchranářským hracím setem HERO Kidkraft za 3789 Kč. Rošťáci, kteří si oblíbili pravěké příšery, se ponoří do pravěku s herním stolkem DINOLAND Kidkraft za 5794 Kč.

Kompletní nabídku všech zmiňovaných hraček a ještě mnoha dalších z různých kategorií najdete na www.kuchynky-hracky.cz. Ať se vaše děti dobře baví! Novinky ze sortimentu e-shopu můžete najít i na facebooku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Název *
Email *
Webová stránka