Jak ušetřit až 70 % z vašeho aktuálního povinného ručení?

Povinné ručení musí mít ze zákona každý majitel automobilu registrovaného v České republice. Jedná se o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, bez kterého vůz vůbec nemůže vyjet na silnici. Zjednodušeně řečeno, když někomu způsobíte autonehodu, při které vznikne nějaká škoda na majetku a zdraví, hradí se právě z povinného ručení.Z pojistky se platí škody na vozidlech druhých

V případě, že byste povinné ručení neměli uzavřeno, budete muset veškeré náklady platit ze svého. Nehoda vás tak může přijít velice draho. Když ale máte povinné ručení, tato starost odpadá. Pojišťovna je z vaší pojistky povinna uhradit poškozenému nejenom případné škody na majetku, ale také újmu na zdraví, a to i v případě úmrtí. Navíc hradí i případný ušlý zisk, o nějž člověk poškozený nehodou přišel. Ovšem pokud se zjistí, že jste při nehodě řídili pod vlivem omamné látky, ať již alkoholu nebo drog, pojišťovna sice škodu zaplatí, ale pak ji bude po vás vymáhat. Podobná situace nastane i tehdy, když máte řízení zakázané. Je třeba ovšem upozornit na to, že pojišťovna nehradí škody způsobené na vašem vlastním vozidle. Od toho je havarijní pojistka.

Neplaťte zbytečně nic navíc

Z vysvětleného principu, na kterém povinné ručení funguje, vyplývá, že se pojišťovnám vyplatí, aby její klienti bourali co nejméně. Nebude s nimi mít tak vysoké náklady. Za bezeškodní průběh ručení proto klient dostává bonusy, které významně snižují celkovou cenu povinného ručení. Naproti tomu malusy vzniklé, když v pojistném období bouráte, sumu zaplacenou za povinné ručení zvyšují. Chcete-li si vypočítat, kolik peněz vás bude povinné ručení stát, poslouží vám k tomu kalkulačka povinného ručení na internetu, ve které můžete porovnat ceny. Sami se potom rozhodnete, které ručení pro vás bude nejvýhodnější. Jednotlivé nabídky porovnáváte úplně zdarma, za tuto službu nic neplatíte. Přitom vyplnění údajů zvládnete za pouhou minutu. Jakmile údaje odešlete, obratem zjistíte, kolik můžete ušetřit. Úspory mohou být opravdu významné, činí až 70 % z celkové zaplacené částky.

Smyk

Využijte bezplatného nezávislého srovnání

Proč platit zbytečné náklady navíc, když nemusíte? Většina lidí se nevyzná v nepřehledné situaci, která na finančním trhu panuje. Málokdo má také čas zabývat se ve svém volném čase srovnáváním jednotlivých nabídek, a to nejenom v případě povinného ručení, ale třeba také u různých půjček. Proto klienti uvítají jakoukoli pomoc odborníků. Máte ji možnost získat v podobě různých internetových srovnávačů. Navíc úplně zdarma, což je velice výhodné. Finanční konzultanti si jinak za své služby nechávají většinou platit a obvykle jde o poměrně vysoké částky. Nezávislé bezplatné srovnávání je proto pro vás prospěšnou službou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..