Letní lásky: Jak si je užít a nezlomit srdce sobě ani nikomu jinému?

Letní čas typicky doprovází nejenom cestování, sbalené tašky a kufry a relaxace na pláži nebo třeba u rybníka. Ať už si svůj ručník rozbalíte u jihočeského rybníka nebo na jihoitalské pláži, letní dovolenky mají jedno společné: jedním ze suvenýrů, který si z nich můžete přivézt je i letní láska. Co dělat, abyste ji zvládly se ctí a nepřivezly si domů něco navíc, třeba zlomené srdce?Neodpírejte si romantiku

Pravidlo první: Letní lásku si neodpírejte. Klidně trochu flirtujte, pokukujte po tom krasavci z vedlejšího hotelu, když on po vás taky kouká. Za pár nezávazných slov u kávy nebo drinku nic nedáte. Než se vrátíte do reality všedních dnů, užijete si trochu té romantiky. Právě to vám možná alespoň první dny po dovolené pomůže zvládat nepříjemné řeči svého šéfa, stres a naštvané kolegy. Vzpomenete si na hezké zážitky.

Nedělejte nic, co nechcete

Pravidlo druhé: Užívejte si, ale nezapomeňte na dobré vychování. Ať už okolnosti vytvoří jakoukoli příležitost, vždy dejte na svoje instinkty. Nedělejte nic, co nechcete a čeho byste mohly litovat. Vždyť pár vášnivých polibků může také stačit. Pozor na alkohol, který může být zrádný.

letní láska

Neberte vše příliš vážně

Pravidlo třetí: Neberte sliby velké lásky až za hrob moc vážně. Slíbil vám na pláži frajer s postavou filmové hvězdy, že vám po dovolené určitě zavolá a pozve vás na večeři? Pak vězte, že něco podobného nejspíš sliboval už několika ženám předtím. Nejste první a nejspíš nebudete ani poslední. Letní lásky jsou o tom, užít si tady a teď, pár hezkých okamžiků. Nejde o plánování koupě domku a spousty dětí, na to jsou jiné vztahy. Ideální je, když se na scénáři: teď si chvíli užít a konec shodnou obě strany. Ne vždy se to ale podaří. Jakmile to jedna z nich začne brát příliš vážně, je zaděláno na problémy.

Nezapomínejte na lidi okolo

Pravidlo třetí: Nezapomínejte na lidi okolo sebe a své blízké. I když se zrovna pohybujete na růžovém obláčku, na dovolenou jste s někým přijeli a někoho možná také nechali doma. Pokud vám na nich záleží, mějte na paměti, že lehký flirt je povolen, ale nikdy nedělejte protějšku nic, co by mu mohlo být nepříjemné, Vy byste také nejásaly, kdyby se celý večer líbal s neznámou exotickou krasavicí. Nechcete přece, aby vaše léty prověřená známost s člověkem, kterého máte opravdu rády, skončila kvůli pár nevinným pohledům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..