Oslava pěkně pod střechou

Většinou si vystačíme se svým bytem, ​​který slouží celé rodině, a svou kutilské vášeň provozujeme v dílně. Místa tak akorát dost, abychom nemuseli příliš velkou plochu v létě klimatizovat, v zimě topit a celý rok uklízet. Jenže co dělat, když k nám přijde větší skupina lidí oslavit nějaké výročí nebo sportovní úspěch? Když se nevejdete do domu, využijte svou zahradu, postavte v ní párty stan.Můžete si pro rodinnou událost pronajmout restauraci či na vesnici kulturní dům. A všichni se tam od vás přesouvat a po akci zase zpět. V zimě možná ne špatný nápad, ale když je pěkné jaro nebo sluneční léto, není lepší strávit čas s přáteli a příbuznými při dobrém jídle a pití na čerstvém vzduchu? Přístřeší vám poskytnou párty stany a zázemí váš dům.


Párty stany jsou lehké skladné kovové konstrukce pokryté plachtovinou z různých materiálů, takže dokáží poskytnout příjemný stín, ochránit před větříkem a poskytnout přístřeší v případě letní přeháňky. Stačí pár dní před oslavou posekat trávník a v den akce postavit jeden či dva párty stany, aby si měli hosté kde posadit ke stolům a také abyste měli chráněny všechny připravené dobroty. Když máte v zahradě gril, může být součástí kulinářských dobrot a bazén poskytne příjemné osvěžení v horkém létě. No kde byste měli takový komfort v pronajaté restauraci?


Po skončení oslavy a úklidu nádobí párty stany opět snadno složíte a uschováte v domě. Hodit se budou nejen při dalším rodinném setkání, ale také je využijete při svém hobby. Rybáři si lépe vychutnají víkend u vody, když mají zázemí v párty stanu, také víkend na chatě u kamaráda s párty stanem bude příjemnější. Nemluvě o jeho využití během dovolené v kempu nebo penzionu. Party stan rozšiřuje vaše možnosti vždy a všude.K dispozici jsou již od rozměrů 2 x 2 metry a kromě střechy mohou mít z nepromokavého materiálu i boční stěny s dveřmi. Využití najdou nejen při rodinných oslavách a hobby aktivitách, ale také se používají i jako prodejní stánky na různých farmářských trzích.


Malé párty stany mohou sloužit dětem jako zahradní útočiště, větší jako zázemí rodinného grilování. Na rozdíl od altánů, které zabírají místo trvale, zahradní párty stany postavíte tehdy, když je využijete a zbytek roku nebrání využívání zahrady. Snadno je postavíte na nejvhodnější místo nebo převezete k přátelům či na dovolenou. Jsou skladné a nevyžadují žádnou údržbu. Přitom jsou připraveny zpříjemnit vám každé posezení s rodinou a kamarády. Vyberte si tvar a rozměr podle vašich potřeb a užívejte si zahradu během celého roku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..