Ozdobte si své oblečení či dokonce nákupní tašku

Máte rádi trička s potiskem, ale už dlouho jste nenarazili na žádné, co by se vám líbilo? Udělejte si vlastní potisk. Je to jednoduché, stačí si vybrat, co přesně na svůj oděv budete chtít natisknout. Další důvod proč využít barvení na textil je ten, že to je uklidňující činnost. Až byste se divili, jak se u toho dokážete odreagovat a uvolnit. Jednoduše přijdete na jiné myšlenky a alespoň na chvíli zapomenete na starosti všedního dne. Podobně jako malování podle čísel či omalovánky pro dospělé je malování na textil vhodná činnost proti stresu.Začínáme s přípravou

Nejdříve si vyberte oděv, na který chcete barvy nanášet. Textil by měl být nejlépe z přírodního materiálu. Barva záleží pouze na vás, ovšem na bílou a béžovou barvy chytají nejlépe. Své oblečení vyperte, ještě před barvením. Následně si nachystejte prostředí na barvení. Budete potřebovat stůl, na který rozložíte noviny, aby se neušpinil. Dále si připravte houbičky, ubrousky a kus kartonu, který vložíte do oděvu, aby se obrázek či nápis neobtisknul. Místo houbiček také můžete použít štětec.

Co si ještě připravit

Pokud nejste nejlepší malíř, vytvořte si pomůcku. Můžete si vyrobit či zakoupit šablony, podle kterých budete obrázek obkreslovat. Také si můžete vytisknout obrázek, který následně vložíte pod tričko a jednoduše jej obkreslíte. Jak se říká, v umění se meze nekladou. Proto, pokud máte dostatek své fantazie, nebojte se ji využít. Koneckonců je to váš oděv, a proto se musí líbit převážně vám.

Samotné malování

Namalujte vzory podle sebe, následně nechte pořádně zaschnout. Další krok záleží na typu vašich barviček. Přečtěte si návod a následně zafixujte. U některých barev je nutné fixaci provést žehlením přes papír a u jiných zase žehlením naruby.

Při barvení můžete využít například i razítka na textil. Pokud nemáte rádi oblečení s potiskem, můžete si nazdobit například látkovou tašku na nákupy či ubrus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..