Pod Guglem je už skoro všechno

Snad není člověk, který používá internet a neví, co je to Google. Společnost, která je známá asi pro svůj vyhledávač, ale která se angažuje i v reklamě, aplikacích či v neposlední řadě na poli operačních systémů svým Androidem. To ale není všechno!Během výletu na kole v Slovenském ráji jsem v obci Mlynky objevil i takovou věc, kterou jsem nemohl neodfotografovat:

Slovenský raj
Penzion pod Guglom

Tak pod Guglem je už i penzion!

Pokud milujete humor, tak ve Slovenském ráji si ho užijete dosyta. Zvláště pokud jste cykloturista, tak máte dojem, že si tu z vás dělají legraci na každém kroku. Ať už úrovní služeb, značených cyklostezek či nesmyslnými dopravními značkami.

Příroda ve Slovenském ráji

Příroda je tu opravdu krásná, jen se musíte na všechno dívat s patřičným odstupem. Pokud přijdete blíž, uvidíte všude špínu a plevel, neupravené krajnice či zahrádky, zničené turistické značení. Domácí tu tuším budují skanzen, jen ti turisté to kazí, furt sem lezou.

Nádherné fotky a opěvování přírody najdete na wikipedii, ale pokud vás zajímá skutečnost z pohledu turisty, navštivte web cykloturistika.net a pokud jste masochista, možná se rozhodnete Dedinky navštívit dříve, než je obeženou plotem.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..