Na dovolenou do Tater

Zvažujete, kam na letošní dovolenou? Pokud patříte k té skupině lidí, kteří nemusí vysoké teploty a moře je neláká, raději dáváte přednost odpočinku s dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu, je pro vás jako stvořená dovolená v Tatrách. Nemusíte se trmácet desítky hodin autem ani čekat na letišti na transfer, vždy a všude se domluvíte. Odpočiňte si u sousedů.Není problém najít vhodné ubytování. Tatry nabízejí malé i velké hotely a hned po ubytování můžete vyrazit na první výlet. Milovníci lezení mezi skály, ti ostatní mohou prozkoumat okolí hotelu a nabídku jídel v restauracích. Vyznavači pohybu využijí půjčovny kol, pokud si nedovezly své vlastní, a přezkoumají i vzdálenější okolí dovolenkové destinace.

Starý Smokovec

Pro absolvování výletů a túr i na opačném konci Vysokých Tater můžete nechat auto na hotelovém parkovišti. Poslouží vám tatranská električka, která jezdí od Tatranské Lomnice přes Smokovec až na Štrbské Pleso. Všechny přírodní krásy jsou vám tak k dispozici a vaše dovolená v Tatrách bude skutečným relaxem.

Pokud vás nebaví chodit pěšky a na kolo se necítíte, využijte lanovky. Dostanete se na vrcholy dříve a pohodlněji a užijete si krásných výhledů. Pomocí techniky jsou Vysoké Tatry a jejich krásy dostupné i starším lidem nebo turistům se zdravotním postižením. Dobrá kondice se hodí, ale není nezbytná. Dovolená v Tatrách vám ale rozhodně vylepší náladu a může zlepšit i fyzickou zdatnost. Pohyb na čerstvém vzduchu prospívá každému.

Štrbské Pleso

Když uvažujete o dovolené na Slovensku, vezměte v úvahu hotely v Tatrách. Protože Vysoké Tatry nejsou jen synonymem lyžování. Mají co nabídnout i během letní turistické sezóny a jejich blízkost oceníte zejména tehdy, pokud máte na dovolenou jen několik dní. Cesta tam ani zpět vás neunaví, nebude stát majetek a nemusíte řešit ani mýtné ani jazykovou bariéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..