Jakou saunu si pořídit

Vždy je správný čas udělat něco pro své zdraví. Kromě vhodné stravy je předpokladem dobrého zdraví i dostatek pohybu a dobrá kondice. A samozřejmě imunita, kterou získáme dobrým stravováním, pohybem a otužováním těla. Osvědčeným prostředkem je saunování. Saunu si můžete vyrobit i sami.Ačkoliv sauny se dají koupit v různých velikostech a provedeních, pro zručného kutila není problém si ji vyrobit. Každý kutil má ve své dílně nářadí na zpracování dřeva, takže stavba sauny představuje pouze náklad na zakoupení dřeva na její konstrukci. A samozřejmě pece do sauny. Svůj volný čas žádný kutil nepočítá.

V první řadě si musíte vybrat, který prostor využijete pro postavení sauny. Pokud máte v rodinném domě nevyužívaný prostor, například sklad pevného paliva po přestavbě kotelny na plyn nebo elektřinu, jste ve velké výhodě. Stačí vyřešit obložení místnosti dřevem a instalovat saunová kamna elektrická, jelikož jste sklad dřeva právě využili na samotnou saunu. Na druhé straně máte v domě vyřešeny elektrické rozvody a nemusíte do nich investovat. Saunová kamna stačí zapojit a svou saunu lze rychle využívat.

sauna

Milovníci romantiky s volným kouskem prostoru v zahradě jistě dají přednost vybudování izolované sauny v lůně přírody. Abyste pro saunová kamna nemuseli kopat nebo táhnout vzduchem elektrickou přípojku a dodrželi romantický ráz své nové sauny, využijte klasický zdroj tepla a páry. Saunová kamna na dřevo vám nejlépe vyhřejí kameny na výrobu páry. Malý přístřešek na palivo hned vedle nové sauny snadno postavíte také a v letních měsících uvítáte blízkost zahradního bazénu.

Když se do stavby sauny pustíte sám, dokážete ji postavit rychle a levně, stačí vám zakoupit tu nejdůležitější věc do sauny: pec. Pak ve své zahradě kromě klasických grilovaček a koupání v bazénu můžete zorganizovat pro přátele i saunování. Nebo spojit vše do jednoho nezapomenutelného odpoledne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..