Jak nezapomenout na kytici

Přiznejme si to páni, stává se nám to často. Vedle svých povinností a koníčcích zapomínáme. Zejména na výročí, což nám nezapomenou naše polovičky připomenout při každé příležitosti. A když si i vzpomeneme na poslední chvíli, bývá už pozdě na vhodný dar. Naštěstí je tu způsob, jak kdykoliv a kamkoliv doručit kytici.Protože kytice je univerzální dar pro každou ženu. Potěší nejen množstvím květů, ale i jejich barvou a vůní. Otázku, kde ji narychlo sehnat a včas doručit, aby si nikdo nevšiml, že jste opět zapomněli na významné partnerské výročí, vyřešíte hravě díky internetu. Doručení květin kdekoli po republice za vás zařídí specializovaná služba.

A když píšu kdekoliv, tak myslím opravdu kdekoliv. Doručení květin do kterékoliv vesnice nebo do kteréhokoli města trvá nejvíce půldruhého hodiny od objednání a stojí jen pár korun. Přitom datum a čas doručení si sami určujete při objednávce. Takže můžete být na služební cestě a objednáte donášku květin například půl hodinu před vaším návratem. Nebo můžete objednat doručení kytice na druhý konec Čech. Stačí vám počítač nebo smartphone s přístupem na internet. Stihnete to během jízdy taxíkem nebo i ve vlaku.

Ale ne jen donáška květin je podstatou této služby. Při objednání si vyberete druh a barvu květů, určitě jejich počet a ke kytici můžete nechat přibalit malý dárek, například oblíbený dezert. A samozřejmě nechat připsat odkaz, který bude ke kytici vhodně přibalen. Například poděkování za společně strávené chvíle nebo veršovanou gratulaci k jubileu, jehož oslavy se nemůžete zúčastnit.

Nyní se již nemusíte honit po městě a shánět květiny na poslední chvíli. Květiny online si můžete s předstihem objednat a nechat doručit i sobě do kanceláře a na oslavu nakráčíte s úžasnou kyticí v ruce, kterou bude oslavenkyně obdivovat a ostatní gratulanti závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..